Jump to content

Чорна п"ятниця


Apple

Recommended Posts

 Незабаром цей день, минулого року купив вигідно модель в одному з інтернет магазинів. Цікаво які з відтчизняних  і недуже магазинів підтримують цю акцію? Мені прийшов на пошту лист від Бест модел, Моделі ком уа минулого року проводили акцію.

Link to comment
Share on other sites

По-моему, лучше всего перед самой BF наведаться на страницу интернет-магазинов и посмотреть что к чему. Далеко не всегда вывешивают рекламный баннер о скидках, тогда стоит глянуть в "новости". Но бывало и так, что ни баннера, ни новостей, видна была лишь скидка непосредственно на стоимости товара - и только в сам день BF.

Помимо упомянутых магазинов, добавлю hobby.dn , встречал и там такую акцию.

Link to comment
Share on other sites

49 минут назад, Apple сказал:

- Ну це само собою розуміється треба провіряти. Я колись так фірмові черевики від Коламбії хотів купити, останні дні зими зими зайшов в магазин глянути ціну перед розпродажем (було шото 1500) і ось приходить СМС що розпродаж, знижка до 20%, приходжу в магазин а там пише стара ціна 1800 перечеркнута і нова зі знижкою знов1500!! ))))

Скидка по нашему)))

Link to comment
Share on other sites

3 години назад, Маки сказав:

Про один одесский магазин, не хочу уточнять, картина та же. Скидай - не скидай, все равно увидишь вай...)

Той що дальше від центру і де ще радіоупраляємі моделі!?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...