Jump to content

Scratch SW Imperial Shuttle Tydirium


Recommended Posts

15 минут назад, -Sabik- сказал:

Ну, так мені не продовжувати?

Як казав Карлсон: "Спокойствіє, только, спокойствіє!" Звісно продовжувати. А я підтримаю фоточками штурмовика повстанців (мій колєга по роботі виконав) цікава модель вийшла. Тільки вона повністю з паперу.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ReservoirDogUA said:

Это твое личное дело. 

Правильно. Про Ревелл я знаю )))!
Але я не дам гроші за модель сай-фай, я краще куплю Супер Кобру від Кітті Хока, або якусь ще інтересну вертушку, або Супер Хорнет. Но за ЗВ, я платить гроші не буду, бо тут немає фану, а мені хочеться фану )))).

Це все фан ))) + досвід!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, hellcat79 said:

Як казав Карлсон: "Спокойствіє, только, спокойствіє!" Звісно продовжувати. А я підтримаю фоточками штурмовика повстанців (мій колєга по роботі виконав) цікава модель вийшла. Тільки вона повністтю з паперу.

Я бачив ))). То ще на черзі і в мене. 2 штурмовика.

Link to comment
Share on other sites

57 минут назад, palanbor сказал:

кто-то может пояснить назначение этих складывающихся ушей ?

Если уши не с кладывать, то придетса ему делать стойки, метров так по 10 метров в высоту и соответственно экипажу и дряхлому Императору подниматься по отвесной лестнице этак на 3-4 этаж нихера не хрущевки!!!! а еще огромезный ангар делать, а дозеправка и обслуживание на 7-8 этаже )))))

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, palanbor said:

а сами уши зачем ? какая у них функция ?

Для посадки в атмосфере!!!

И вообще, это чудо творцов из ИЛМ (Industrial Light & Magic) в фильме один из самых гармоничных аппаратов.

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, -Sabik- сказал:

Для посадки в атмосфере!!!

 

в это могут поверить только малые дети и домохозяйки (т.е. люди максимально отдаленные от техники).  Даже если отвлечься от несуразного профиля крыльев, то огромное отрицательное V крыла абсолютно бессмысленно и ведет только к уменьшению до нуля запаса  поперечной устойчивости и повышенному  весу конструкции.   Видать дизайнер кроме бруклинской  школы искусств ничего более не закончил и рисовал чудо-юдо под влиянием дизайна хвостового оперения F-4 Phantom.  Но... у фантика это таки стабилизатор, а художнегу нужны были крылья - дремучему невдомек,  что функции у этих девайсов абсолютно разные  ;)

 

Цитата

И вообще, это чудо творцов из ИЛМ (Industrial Light & Magic) в фильме один из самых гармоничных аппаратов.

несуразица какая-то непропорциональная  :)

Link to comment
Share on other sites

Цитата

та шо мне до вас уважаемый

никогда не занижай свои возможности !   ;)

ps  99 населения из 100 смотрят на ястребок Смуглянки и говорят "обычный самолетик..." Но мы то - не просто население, мы знаем ХДЕ подвох  B)

А подвох не в том, что пилот сидит на самом носу как в Аэрокобре  (по идее с такой центровкой при малейшем нажатии на тормоза самолетик должен встать на попа)), а в том, что профиль киля яковлевский, а мотор - "звезда".  Уродец. Гибрид.

pps  с детства интересовался,  почему километровой длины мегазвездолеты из SciFi-фильмов, по пять минут пролетающие мимо оператора с камерой, всегда летят с каким-то булькающим звуком.  Какой нафиг звук, если в космосе - вакуум ?  И они называют это Sci ...  :lol:

Link to comment
Share on other sites

18 хвилин тому, palanbor сказано:

Какой нафиг звук, если в космосе - вакуум

Это мощные магнитные поля пролетающих мегазвездолётов создают наводки в плохо зафиксированных обмотках силовых трансформаторов, вызывая, тем самым, их механическую вибрацию, что, в свою очередь, и генерирует акустические волны в помещении, где установлена камера с оператором. )))

Link to comment
Share on other sites

On 10/31/2017 at 10:33, -Sabik- сказано:

клеїв я всі ці пластики дихлоретаном, в який накидав прозорих літніків.
Наприклад бутилацетат не бере акрил і ПВХ. Махатися циакрином я не хотів зовсім, бо він з часом відсихає від акрилу.
Мені треба було щось, що буде зварювати пластик. В даному випадку дихлоретан врятував ситуацію.

Для склеювання оргскла (колись клеїли дихлоретаном) зараз використовують клеї "космофен" - Cosmofen PMMA, Cosmophen CA12

Цитувати

Універсальний секундний ціаноакрилатний клей для склеювання різних видів полімерів (в т.ч. ущільнювачів до профілю з ПВХ), а також для склеювання алюмінію. Характеризується дуже швидким схоплюванням.

(plastics.ua/ua -> Продукти -> Матеріали для реклами -> Клеї

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mazapura said:
On 31.10.2017 at 10:33 AM, -Sabik- said:

клеїв я всі ці пластики дихлоретаном, в який накидав прозорих літніків.
Наприклад бутилацетат не бере акрил і ПВХ. Махатися циакрином я не хотів зовсім, бо він з часом відсихає від акрилу.
Мені треба було щось, що буде зварювати пластик. В даному випадку дихлоретан врятував ситуацію.

Для склеювання оргскла (колись клеїли дихлоретаном) зараз використовують клеї "космофен" - Cosmofen PMMA, Cosmophen CA12

Quote

Універсальний секундний ціаноакрилатний клей для склеювання різних видів полімерів (в т.ч. ущільнювачів до профілю з ПВХ), а також для склеювання алюмінію. Характеризується дуже швидким схоплюванням.

(plastics.ua/ua -> Продукти -> Матеріали для реклами -> Клеї

 

До дупки ))).
ДХЕ мені підходить більше, бо я його лию через голочку і контролюю скільки мені потрібно. Плюс така штука: коли в мене поєднуються ПВХ, акрил і полістирол, найбільш універсальним виявися ДХЕ. Зроештою, я не тому вибрав цей клей, бо так захотілось, а тому, що мені зручно, адже все це перепробувано на практиці. Я працюю з рекламними матеріалами, тому в даному випадку поради щодо матеріалів трошки не доречні.
А Космофен, доречі має час висихання трошки довший ніж ДХЕ, і в деяких моментах дуже незручно клеїти, бо іноді потрібно просто пару хвилин потримати склеювані деталі в руках, бо інакшого способу їх склеїти немає. Як проливка для склеєних матеріалів - окей, але не в таких випадках.
Зрештою, Сергій, глянь на останнє фото і подивися, як саме комбінувались матеріали.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Плавно наближаюсь до кінця.

Зробив корпус, до якого кріпитимуться крила і кабіна. Воно виглядяє страшненько, але я шпатлював і шкурив, а також виводив форму.
Ще буду вишкурювати і ще будуть наклеюватись всілякі панелі.

IMG_20171123_150250.thumb.jpg.0f766786ce7bc685dcfe228daf941492.jpgIMG_20171123_150304.thumb.jpg.84720bc80458b569c55906d6b238891a.jpgIMG_20171123_150324.thumb.jpg.fbf73757e8e1a8a5ec6c14dc15846137.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
9 minutes ago, Tali said:

Я требую продолжение банкета!!!... ик....(с)

На вихідних, Макс. Поки свята будуть. Я тут між роботою і роботою і роботою розриваюсь.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

×
×
  • Create New...