Jump to content

Як-23 1:72 "КР" СЮТ Коростишів автор Бур'ян Богдан 14 років - ГОТОВО!!!


Recommended Posts

57 хвилин назад, Dronych сказав:

Зачем начинать пост, если информативности "ноль"?

Это не вам решать. Хотите давать указания, организуйте свой ГБ. Я же не вижу ничего криминального в том, что руководитель кружка открыл тему по постройке модели его подопечным. Кружок работает не ежедневно и не каждый раз есть возможность сфотографировать процесс. Так что относимся с пониманием к подобным ситуациям. 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Маки сказал:

Простите за оффтоп, а сколько информативности от Ваших множественных "глубоких" постов..?

Согласен, не слишком много. Но, как говорится в Святом Писании "Ищущий-да обрящет".

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, Андрій Бутко сказал:

Шановний @Dronych! 

Від мене особисто величезне прохання: СТУЛІТЬ ПЕЛЬКУ!!! Будь ласка:)

Троліть мене, моїх друзів, увесь форум разом взятий - але не чіпайте роботи з дітьми. Популярність темі ми й без Вас зробимо.

 

Андрюха, вот красавчик и все тут. Скромно (как по-моему) и по сути. Как говорится, "То бензин, а то дети!!!"(с)

Link to comment
Share on other sites

4 хвилини назад, Hartmann сказав:

Андрюха, вот красавчик и все тут. Скромно (как по-моему) и по сути. Как говорится, "То бензин, а то дети!!!"(с)

Ну, якось так. Дякую:)

Але на фіга триндіти аби вякнути??? Слід поважати час своїх колег. "То бензин, а то дети!!!"(с)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • foxbot pinned this topic

Вітаю, Слава. Поздоровляю Вашого учня з першим кроком у світ моделізму. Цікава модель, але маю декілька зауважень. До Богдана - шви бажано шпаклювати та шліфувати ретельніше (особливо видно на стику стабілізаторів та на підвісних баках), обережніше працювати з деталями із прозорого пластику. І одненьке зауваження до Вас, як до керівника гуртка - Підказали би Богдану що чехословатські розпізнавальні знаки наносяться синьою секцією вперед на всік поверхнях.

0452-01-1-3.jpg

А в цілому не помиляється лише той, хто нічого не робить. Успіхів Вам та Вашому гуртку.)

Link to comment
Share on other sites

4 години назад, hellcat79 сказав:

Вітаю, Слава. Поздоровляю Вашого учня з першим кроком у світ моделізму. Цікава модель, але маю декілька зауважень. До Богдана - шви бажано шпаклювати та шліфувати ретельніше (особливо видно на стику стабілізаторів та на підвісних баках), обережніше працювати з деталями із прозорого пластику. І одненьке зауваження до Вас, як до керівника гуртка - Підказали би Богдану що чехословатські розпізнавальні знаки наносяться синьою секцією вперед на всік поверхнях.

0452-01-1-3.jpg

А в цілому не помиляється лише той, хто нічого не робить. Успіхів Вам та Вашому гуртку.)

Дякую!

Шпаклювати, зачищати, акуратність і все інше прийде з досвідом, все таки це перша модель. А заставити хлопця на першій моделі вивести всі стики в "ідеал"  - після кількох занять можна втратити учня назавджи. Я вже це проходив. Все потрібно прививати поступово. Збере кілька моделей, "наб'є руку", з'явиться майстерність. Не все одразу. Зараз головне "втянути" в наше хоббі.

ОЗ - моя провина, не додивився.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...