Jump to content

М1А1 <Абрамс> з мінним тралом ,1/35 , Тамійя 35158


Recommended Posts

Один из моих любимчиков ... Красавченко :)

Есть вопрос касаемо траков - те что на вашей машине с косыми подушками эт ведь ранние траки , пожалуй на 91 год  то поздние ставить бы пора с прямоугольными подушками ? Или на прототипе косые стоят ?

Пасибки :)

Link to comment
Share on other sites

    Стосовно траків- трак з косою подушкою Т 156 на час подій 90-91 років  мала переважна кількість "Абрамсів", трак Т158 масово почав застосовуватись з середини 90х років , коли почалася масова "перешивка" "Абрамсів" на нову броню та обладнання, варіант- М1А1 АІМ.

Link to comment
Share on other sites

Да фиг с этим панелями , что выдал поиск Гугл поиск то и запостил , сейчас более актуально траки - касаемо данного борта ...

Link to comment
Share on other sites

Если бы присутствовал обведенный елемент  на абраме который присущ ранним , тогда бы можно было предположить  с достоверностью в 99%  что  могли бы  присутствовать 156 траки ...

1398829275_srv.thumb.jpg.dc70aeba5f6163785cbcb88bad8a9fa5.jpg

Эт я так - просто всему должно быть обяснение :)

Увы но не в одной книге не нашлось фото этой машины...

Link to comment
Share on other sites

    Коментарі пана TomcaT викликають непорозуміння та небажання зрозуміти те що йому відповіли.Якщо дана модель має відповідний вигляд , то виробник в особі Тамійі подаючи варіант фарбування і маркування , керувався якимись матеріалами, фото або відео. Я в свою чергу будуючи модель, знаю який вигляд мали "Абрамси" в той чи інший період часу, бо постійно цікавлюсь технікою, військовою історією, модельною продукцією. Будуючи цей "Абрамс" пробував знайти фото прототипа, але на жаль фото техніки кампанії 90-91х років мало. Мабудь це вина військових 2 БрКП , що вони не пофоткали всі свої танки та БМП , і не виложили в Інтернет. 

  Мені приємно спілкуватись з колегами, які мають тяму в предметі моделювання, та з тими що опановують модельні навички, а також повчитися у більш досвідчених колег. Але гидко дискутувати на тему "хто главніший- ахвицер чи команьдір". По суті заданого питання бачу якого рівня співбесідник, а по його реакції на дану відповідь , про розумові здібності.Тому щоб не ображати деяких опонентів, в майбутньому на дурні питання і коментарі відповідати не хочу.

  А тепер пане TomcaT подивіться на фото з свого останнього повідомлення та два оці:

2032859175_Abrams(33).thumb.JPG.56c5174a861e45a21c3e800165e878f4.JPGM1A1_3.thumb.jpg.add7cc908889edc1195ff8dc5d4790b3.jpg

   Мабудь фото цієї коробки бачили ? І прицепчик до неї:

10414471p.thumb.jpg.99f010f93144a8f4c52ba26acf7211c1.jpg888341845.thumb.jpg.1803ccea933743a1b3426920ef21fa79.jpg

  З деяких причин не можу ще надати інформацію, постараюсь пізніше. Раджу зайти на armor.kiev.ua -почитати за "Абрамса", почитати альманах Танк №5 і №6, почитати танк "Абрамс" Ю. Спасібухова, інформація з цих джерел буде вам корисною. Ще раджу пожалітися в раду ветеранів 2 БрКП , що немає фото певних "бортів".

  На останок, хотів би побачити ваші роботи, цікаво.

Link to comment
Share on other sites

Где я что-то упоминал  осуждал  ваш разум интеллект ?

Где я сказал что ваша модель ужасна или ещё чего ?

Будьте любезны придержите при себе свои непонятные комоменты о разуме ,  интеллекте и прочего чтоб я не начал ваш разум и поведение характеризовать !

Я имею полное право для себя понять хронологию появления того или иного элемента в технике вплоть до дня месяца и года и если вы не в состоянии культурно подержать беседу и объяснить пожалуй это ваши проблемы   !

Если вам интересно что я строю заходите в раздел авиации в 48 и ищите мой Хариер !

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 часов назад, ironbull сказал:

    Але гидко 

культура спілкування у цього пана на дуже високому рівні потрібно запам'ятати і нехай він сам з собою обговорює свої модельки, до речі Абрамс - дуже слабеньке виконання

Link to comment
Share on other sites

Я, признаться, тоже не узрел в комментариях @TomcaT ничего про разум и интеллект, но встревать не буду - дядьки вы большие, надеюсь, сами разберетесь в рамках правил. 

Отмечу только, что на сайте была сделана новая удобная Галерея – желательно новые работы выкладывать в нее. 

http://www.greenmats.club/models.html/

Link to comment
Share on other sites

 За запрошення в галерею - дякую. По суті вище сказаного- виложені фото моделі, з усіма позитивами та недоліками, давайте будемо її обговорювати- якість склеювання, копійнисть, деталювання, фарбування та фінішне оформлення .Часто критики мало, що породжує прохолодне відношення до хоббі, а коли пішла критика то автор ричить, як це, мене ж хвалять! Я поборник матчастини і мені неприємно бачити , як ігнорується це і  в деталюванні і фарбуванні. Я за конструктивну критику- я прямо вказую автору на недоліки його роботи , не задіваючи розуму та інтелекту, сам на конструктив реагую нормально. А от оправдовуватись перед настирними запитаннями, типу , а це чому тут, а це для чого- я не хочу, і дав про це зрозуміти. На жаль не маю мануалів на більшість західної техніки, та не можу чітко відповісти- коли яку подушку стали ставити.Але якщо дана відповідь не задовільняє- шукайте самі.  На форумі є розділ "Загальні питання", для того щоб розбирати питання які потребують спеціального вивчення.

 Пане TomcaT , я іншої реакції від вас не чекав, я б здивувався , як би ви прокоментували фото які я виложив, та прочитану інформацію на armor.kiev.ua , бо книги можливо потрібно пошукати.Зміст вашого останнього повідомлення коментувати не має смислу.

 Бажаю успіхів в закінченні будови Харієра.

Link to comment
Share on other sites

 Поскольку вы упомянули о антислипе я предположил что у вас есть инфа и по тракам , но пока вы думу гадали с ответом , я полистал литературу и понял что четкой информации о "переобувании" нет , вот и запостил пост со страницей о траках потом как мне было и интересно узнать тонкости...

Естественно и запостил пост на ФБ , но увы и там ни дат и прочего не знает ни кто , вот ...

Есть товарищ откатавший 12 лет на Бредли поспрашиваю ещё у него - возможно подскажет к кому обратиться...

И чем вопрос о траках не относится к вышеупомянутому вами копийности и деталировке ? 

Вечером отвечу на ваш вопрос поскольку на работе особо не напишешься :) ( о "диске"на ведущей )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

  Вітаю . Після паузи викликаною закінченням літа продовжую будову моделей, кілька фото "прибарахлєнного" М1А1 . Посуд, залишки від наборів, рюкзаки з набору Тамійі М113А2, речовий мішок і палатка саморобні.

IMG_20180904_125942.thumb.JPG.7bc3b673cefd18bc0db7383dfbd06bea.JPGIMG_20180904_130346.thumb.JPG.f143733130d802b29f45fc0a7df26b83.JPGIMG_20180904_125834.thumb.JPG.bc2e053a20cc28c8f8996779ce6488ae.JPG

IMG_20180904_130406_1.thumb.JPG.33c49bf930a74b3788ccc4e881bd629f.JPGIMG_20180904_125850.thumb.JPG.54b5c03a9a2c1a89376f6d55b128858c.JPGIMG_20180904_130034.thumb.JPG.11d6350d02abd54d12bdf747ec788507.JPG

Link to comment
Share on other sites

Можно я по критикую? Начнем..... Трал, ну что тут сказать - песня,  настоящий живой, придраться не к чему, это говорит о том, что автор знает и умеет делать реалистичный везеринг. Вопрос - а почему тогда танк такой плоский и абсолютно не живой, есть робкие попытки что то сделать на бортовой броне, но это так мало и практически не заметно,  Абрамс это абсолютное раздолье для потеков на вертикальных поверхностях , но их нет, огромные горизонтальные площади, тут можно сделать такие наслоения, что только держись, что бы не переборщить, но и здесь чистота. Остановлюсь......но напоследок еще, 120-мм танковая пушка Rheinmetall она практически безсажевая, это отчетливо видно на боевых машинах, здесь же копоть аж прет 

Link to comment
Share on other sites

Соглашусь, пожалуй, с предыдущим оратором - танк выглядит необычно чистым, а потому не хватает объема.
С учетом потасканного трала это несколько нелогично, кмк.

Link to comment
Share on other sites

  

7 хвилин назад, Владимиr сказав:

Можно я по критикую? Начнем..... Трал, ну что тут сказать - песня,  настоящий живой, придраться не к чему, это говорит о том, что автор знает и умеет делать реалистичный везеринг. Вопрос - а почему тогда танк такой плоский и абсолютно не живой, есть робкие попытки что то сделать на бортовой броне, но это так мало и практически не заметно,  Абрамс это абсолютное раздолье для потеков на вертикальных поверхностях , но их нет, огромные горизонтальные площади, тут можно сделать такие наслоения, что только держись, что бы не переборщить, но и здесь чистота. Остановлюсь......но напоследок еще, 120-мм танковая пушка Rheinmetall она практически безсажевая, это отчетливо видно на боевых машинах, здесь же копоть аж прет 

    Прокоментую... Почну з танка, дійсно Абрамс "скучная равніна" , але аналіз маси фото Абрамсів показує , що машини без особливих , як експлуатаційних так і природних нашарувань.Вистріляний боєкомплект як з гармати так і кулеметів дає певний нагар , хоча в більшості в Абрамсів стволи малозакопчені.Фарба теж стійка до механічного та хімічного впливу. Біля заправочних горловин манімум розлитого пального ( реактивне пальне - гас , нежирне висихає безслідно, це дизпальне притягує до себе все).

   Мінний трал перехідне обладнання, достався цьому Абрамсу вже добре побувши в використанні. Такий був задум - новий Абрамс і трал ветеран.

   Кожен моделіст встановлює собі стандарт виконання моделі, для мене це найбільша відповідність прототипу - як в плані матчастини так в експлуатаційному і дієприродному плані. 

   І на останок, чомусь гарно виглядають моделі підбитих і горілих Абрамсів.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • С ливреей закончил. Подкрасил косячки. Осталось несколько мелочей дорисовать на крьіше и днище, приклеить рожки/ножки, которьіе я благополучно по два раза отломал (не буду больше мелочи такие приклеивать до финиша). И, пожалуй, потом глянцевьій лак под декали. Тогда и покажу очередной апдейт.
    • Начал работу над моделью. Как и в предыдущей части проекта (постройка Leopard 2 Revolution I от Tiger Models) параллельно с другими узлами собираю аотихоньку, так сказать «на фоне», гусеницы, поскольку это самая долгая и нудная часть сборки. Сделал первый кусочек из шести траков. Для удобства производитель даёт шаблоны для сборки отдельных траков друг с другом, что очень помогает. Сами траки собираются по тому же принципу что и у Леопарда от Tiger Models, но по ощущению как-то медленнее и сложнее, возможно из-за немного другого сочленения (а значит и мест нанесения клея) нижней и верхней половинок трака.   Отделил от литников дно и левую боковину ванны и обалдел от деталировки! Сварочные швы воссозданы везде где они есть у оригинала, очень тонко и реалистично - просто сказка! Пластик чистенький, приятный в обработке, без утяжин или  смещений, места креплений к литникам выбраны оптимально - любо-дорого с ним работать!
    • Итак, бак будет без швов. Поковыряли тему поглубже, появился нюанс: снизу есть то ли слив, то ли дренаж, но Арма даёт его в носовой части ПТБ, фото нам говорят о задней части - будем переделывать
×
×
  • Create New...