Jump to content

Nakajima Ki-84 Hayate 1/72 Hasegawa


K-ray

Recommended Posts

11 хвилину назад, pentagonschik сказав:

Непогано для пензля! А "волохатість" - то споконвічний ворог моделистів - пил...

Я його в коробочці закривав між шарами, щоб не припадало
і всерівно припало((

 

Link to comment
Share on other sites

8 годин назад, K-ray сказав:

і всерівно припало((

Пил забруднює модель або якщо фарба ще не висохла, або вже виставленні моделі "на полиці". У другому випадку позбутися неї можна за допомогою м'якого, злегка зволоженого пензля. А в першому - краще фарбувати модель в приміщенні з підвищеною вологістю, наприклад - у ванній кімнаті. Або перед фарбуванням зволожити повітря у майстерні за допомогою розпилювача для прасування чи аерографа.

Link to comment
Share on other sites

7 годин назад, pentagonschik сказав:

Пил забруднює модель або якщо фарба ще не висохла, або вже виставленні моделі "на полиці". У другому випадку позбутися неї можна за допомогою м'якого, злегка зволоженого пензля. А в першому - краще фарбувати модель в приміщенні з підвищеною вологістю, наприклад - у ванній кімнаті. Або перед фарбуванням зволожити повітря у майстерні за допомогою розпилювача для прасування чи аерографа.

Всетаки це скоріш за все відбулось при фарбуванні, тому на наступній моделі спробую підвищити вологість. Дякую)

Link to comment
Share on other sites

О, пензликовий побратим, вітаю! : ) Я теж фарбую моделі пензлями і Хомою.

Модель я би ще покрив матовим лаком розбавленим фірмовим ретардером, а перед цим трошки пройшовся сірою змивкою (на стойках шасі, наприклад).

Link to comment
Share on other sites

6 годин назад, ВПК сказав:

О, пензликовий побратим, вітаю! : ) Я теж фарбую моделі пензлями і Хомою.

Модель я би ще покрив матовим лаком розбавленим фірмовим ретардером, а перед цим трошки пройшовся сірою змивкою (на стойках шасі, наприклад).

Вітаю!
Боязно воно якось тепер ще шар лаку давать)

Link to comment
Share on other sites

15 минут назад, Hartmann сказал:

???

: ) От меня, начинающего моделиста, фраза про опыт и правда звучит смешно, но так оно и есть, Вы можете подтвердить!

Link to comment
Share on other sites

2 минуты назад, ВПК сказал:

: ) От меня, начинающего моделиста, фраза про опыт и правда звучит смешно, но так оно и есть, Вы можете подтвердить!

Я не считаю себя еще опытным, потому и не даю советов по тому, как делать. Поэтому и подтвердить не смогу, тем более за покраску кистью и последующим телодвижениям

Link to comment
Share on other sites

З тією пилюкою вікова боротьба!  Але є досві наших екпертів,  перед склеюванням фюзеляжу, не видиму на далі поверхню покрити касторовою олією (вона зберіга липучісь).  Таку напасть навіть працюючи з аером можна прогавити, маю на увазі продування кабіни перед встановленням фонаря.

Бажаю подальших успіхів!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...