Jump to content

Т-64БВ, SKIF, 1/35


Dmitry Che

Recommended Posts

1 годину назад, Dmitry Che сказав:

буду_вдячний

Ввечері подивлюсь що є. Є десь 8-9 опорних катків зі смоли, підтримуючі катки від трампа і таке інше

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, TomcaT сказав:

Олеж , могу подкинуть один из твоих стволов и полки ... Если нужно маякни  :)

Полки то ж з т-72))) чи ти про баки наружки? А за ствол в автора посту питати треба)

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Dmitry Che сказав:

Менi_треба_ВСЕ_що_тiльки_можна_замiнити..Але_питання_цiни:)

Ось що знайшов:

1. Пластик трамп:

Бочки (2шт), тримачі бочок (3шт), коуші (4шт), гратування фар(2шт), антенний ввід (2 типи) + травло основи, кришики ступиць катків (два три види, багато), грати вихлопу БВ і Б + козирьок, нічник БВ і Б, датчик вітру + травло (правда вез вушок, підпиляєш скіфські), кобра антена + травло, кришка луни командира, траки (набір + трохи), передні бризговики (3 шт), задні гумові бризговики (2шт), ЗІП номерний, трімплєкс мєхвода пластик, ЗІП АТ-1 (3 шт, але кришок до них дві) + травлені ручки, підтримуючі катки (4шт вроді), тучі (8шт), кронштейни туч, буксировочні гаки (2шт, просверлиш отвір і буде айс), защіпки-фіксатори до них же (2шт), петлі (багато), фальшборти (2 шт), кусок баків наружки (з них можна вирізати кришку і замінити на горбатому скіфську кришку, додатковий бронелист на ВЛД.

Якщо ти вже зробив додатковий бронелист на ВЛД, то це в тебе не БВ, а Б доведений до БВ, тому нічник, і решітку треба ставити як в Б, те саме і про сітку радіатора на криші МТО (в Б була шестисекторна рамка, а БВ просто сітка). Але, якщо в тебе доплисст на ВЛД то там буде лише три(!) ряди ДЗ, а не чотири як в БВ (і в інструкції трампа).

2. Смоляні копії катків трамп з пізніми кришками ступиць 9шт

3. Травло:

Те що в першому розділі і ще паски кожухів ствола мініарм, шпори (6шт), кронштейн патронного короба для НСВТ, кронштейни туч, блок ДЗ (штук 6), заклепки антирадіаційного надбою (добіса)

4. Скіф

набір опорних катків зашкурених, підтримуючі катки, кришка люка МВ, луна командира з чорним склом під маскою

 

Якщо ти це використаєш в свої роботі, то віддам просто так 

IMG_20180812_221925_HDR.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 години назад, TomcaT сказав:

Олеж , могу подкинуть один из твоих стволов и полки ... Если нужно маякни  :)

Закинь тобі теж ті баки наружки, з них можна вирізати маслобак, і ствол сірий з трампа

Link to comment
Share on other sites

Ствола два и смоляной ... Один из трумповских стволов и смоляной могу отдать и надгусеничные полки тож не буду ставить ... Только я не шарю они от 64 или от 72 ...

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, TomcaT сказав:

Ствола два и смоляной ... Один из трумповских стволов и смоляной могу отдать и надгусеничные полки тож не буду ставить ... Только я не шарю они от 64 или от 72 ...

Вони від Т-72

Link to comment
Share on other sites

36 минут назад, zlyu сказал:

Ось що знайшов:

1. Пластик трамп:

Бочки (2шт), тримачі бочок (3шт), коуші (4шт), гратування фар(2шт), антенний ввід (2 типи) + травло основи, кришики ступиць катків (два три види, багато), грати вихлопу БВ і Б + козирьок, нічник БВ і Б, датчик вітру + травло (правда вез вушок, підпиляєш скіфські), кобра антена + травло, кришка луни командира, траки (набір + трохи), передні бризговики (3 шт), задні гумові бризговики (2шт), ЗІП номерний, трімплєкс мєхвода пластик, ЗІП АТ-1 (3 шт, але кришок до них дві) + травлені ручки, підтримуючі катки (4шт вроді), тучі (8шт), кронштейни туч, буксировочні гаки (2шт, просверлиш отвір і буде айс), защіпки-фіксатори до них же (2шт), петлі (багато), фальшборти (2 шт), кусок баків наружки (з них можна вирізати кришку і замінити на горбатому скіфську кришку, додатковий бронелист на ВЛД.

Якщо ти вже зробив додатковий бронелист на ВЛД, то це в тебе не БВ, а Б доведений до БВ, тому нічник, і решітку треба ставити як в Б, те саме і про сітку радіатора на криші МТО (в Б була шестисекторна рамка, а БВ просто сітка). Але, якщо в тебе доплисст на ВЛД то там буде лише три(!) ряди ДЗ, а не чотири як в БВ (і в інструкції трампа).

2. Смоляні копії катків трамп з пізніми кришками ступиць 9шт

3. Травло:

Те що в першому розділі і ще паски кожухів ствола мініарм, шпори (6шт), кронштейн патронного короба для НСВТ, кронштейни туч, блок ДЗ (штук 6), заклепки антирадіаційного надбою (добіса)

4. Скіф

набір опорних катків зашкурених, підтримуючі катки, кришка люка МВ, луна командира з чорним склом під маскою

 

Якщо ти це використаєш в свої роботі, то віддам просто так 

IMG_20180812_221925_HDR.jpg

Супер. Якраз все це треба замiнити. Дуже дякую

 

Link to comment
Share on other sites

10 минут назад, TomcaT сказал:

Ствола два и смоляной ... Один из трумповских стволов и смоляной могу отдать и надгусеничные полки тож не буду ставить ... Только я не шарю они от 64 или от 72 ...

Ствол с кожухами? 

 

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, Dmitry Che сказав:

Ствол с кожухами? 

 

Я тобі травло дам з імітацією кожуха... Вроді)

Зможеш відлити ще 5 катків? Або дістати трамп

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Dmitry Che сказал:

Ствол с кожухами? 

 

Да , от трумпа , нужен , давайте координаты , отправлю ...

Ствол обмерял , довольно схож , ставить мона...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...