Jump to content

Recommended Posts

18 часов назад, Apple сказал:

І як модель в зборці??

 

Модель чудова,  окрім скатів - їх потрібно фарбувати тільки акриловими фарбами, бо при нанесенні нітрухи чи емлі, вони починють плавитись.

Link to comment
Share on other sites

17 часов назад, ironbull сказал:

 

На всякий випадок правильний колір та деякі деталі , що неправильно показані на моделі.

291373755_11895402.thumb.JPG.0e8b13b6efc8253d7c79559813ba4bb7.JPG 1532565586_11895404.thumb.JPG.c7178638ce38b42b43a84fc8a2dfb94a.JPG

99727126_11895728.thumb.JPG.5eefbf5f37f0950a9212f2be5d85866f.JPG1291723030_0675.thumb.JPG.6b70231a6bfecc7489e437b1a5a87426.JPG

Фото0678.JPG

Про всяк випадок запитаю: а ви яким кольором фарбуєте свій Краз?

Link to comment
Share on other sites

23 часа назад, ironbull сказал:

 Свій Краз діставав з коробки рази зо три , але в свій час несфотав підкапотний простір , машини з Гондурасу . По кольору раджу суміш Ганзи 136+309 .

Ну от ви викладаєте світлини авто, зроблені чи то телефоном чи то пилесосом, да щє й в сонячний день - дуже не якісні фото. Сперечатись на тему кольору на військову техніку безглуздо - тому що у військових частинах ще лишились фарбі з радянських часів, і кожен маляр-вояка розчиняє цю фарбу чим тим що підруку йому попаде, я вже мовчу про те як вони колотять ті фарби - тому і машини виходять різних кольорів... я підібрав саме цей колір - тому що він мені здався найбільш схожим на ті Крази які я бачив особисто бачив.

Да, і Ганзою я не користуюсь, хіба що для покраски глянцевих авто.

Link to comment
Share on other sites

  Дозволю собі подискутувати . 1 . Я намірено неоцінив Вашу роботу , вона заслуговує на високий бал критики . 2 . Матчастина , більшість моделістів далека від цього поняття , а крім будівельника моделей  , моделіст ще й дослідник і експериментатор і історик надодачу . 3. На рахунок хто що колотить , фарбування техніки , що в старі , що в нові часи відповідно регламентоване , відповідно кольори радянські не такі як українські . Можливо на інші типи техніки я б не сперечався , але КрАЗ 6446 в ЗСУ почав надходити з 2015 року , та різнився від раніше вироблених , які поставлялись за кордон . Відповідно комплектація та фарбування , на фото нові заводські машини . 4. Відношення до інформації , фото не дуже , але інформативні , колір , деталювання , запилення , все є.Думаю хто буде будувати такий КрАЗ , візьме до уваги . На закид щодо пилесоса , то цю річ з собою не ношу , використовую за призначенням.Порада , якщо фотографовано на сонці , то колір на сонці підбирайте . Я за Ганзу не агітую , я вказав як отримати відповідник оригінальному кольору .5. Форум не дражнилка і не обгадилівка , а місце спілкування людей з спільним захопленням . Кожен має право оцінити виставлені роботи , добре отримувати похвали , а от з критикою щось не складається ... Побажання всім учіть матчастину техніки та матчастину кольору .

  І на останок знайдіть 12 відмінностей.20180607_123123.jpg.34502024db8e9a4846586e8bed348cac.thumb.jpg.2c5b5880ef5f0282d32da9a4f698ba5c.jpgchmzap5247g-1.thumb.jpg.09a8db95c706554baaf6a34b69c6846e.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
В 10.06.2018 at 10:44, ironbull сказал:

  Дозволю собі подискутувати . 1 . Я намірено неоцінив Вашу роботу , вона заслуговує на високий бал критики . 2 . Матчастина , більшість моделістів далека від цього поняття , а крім будівельника моделей  , моделіст ще й дослідник і експериментатор і історик надодачу . 3. На рахунок хто що колотить , фарбування техніки , що в старі , що в нові часи відповідно регламентоване , відповідно кольори радянські не такі як українські . Можливо на інші типи техніки я б не сперечався , але КрАЗ 6446 в ЗСУ почав надходити з 2015 року , та різнився від раніше вироблених , які поставлялись за кордон . Відповідно комплектація та фарбування , на фото нові заводські машини . 4. Відношення до інформації , фото не дуже , але інформативні , колір , деталювання , запилення , все є.Думаю хто буде будувати такий КрАЗ , візьме до уваги . На закид щодо пилесоса , то цю річ з собою не ношу , використовую за призначенням.Порада , якщо фотографовано на сонці , то колір на сонці підбирайте . Я за Ганзу не агітую , я вказав як отримати відповідник оригінальному кольору .5. Форум не дражнилка і не обгадилівка , а місце спілкування людей з спільним захопленням . Кожен має право оцінити виставлені роботи , добре отримувати похвали , а от з критикою щось не складається ... Побажання всім учіть матчастину техніки та матчастину кольору .

  І на останок знайдіть 12 відмінностей.20180607_123123.jpg.34502024db8e9a4846586e8bed348cac.thumb.jpg.2c5b5880ef5f0282d32da9a4f698ba5c.jpgchmzap5247g-1.thumb.jpg.09a8db95c706554baaf6a34b69c6846e.jpg

Якщо вам зручніше розмовляти россійскою мовою - пишіть кращє російською, а то деякі ваші речення мені незрозумілі.

 Краз-4664 - почав надходити в ЗСУ в 2015 році???... це для мене новина!!!... а куди ж він надходив з 1994 року?

Щодо фото які ви виклали - вони дійсно не якісні - багато різних відтінків, да щє й на сонці - тому я і прийшов до висновку, що фотографували чим завгодно, тільки не професійною фотокамерою. 

І на останок, давайте ви зробите свій Краз і привезете його на виставку, а я свій привезу - там і будемо шукати відмінності.

Link to comment
Share on other sites

  Пане Миколо  при Вашому патьріотизмі спілкуватимусь українською, дійсно КрАЗ 6446 до ЗСУ почав надходити з 2015 року, спочатку як тягач потім в комплекті з німецько-турецьким напівпричіпом. Шкодую що невідфоткав весь масив інформації по КрАЗу , найближчим часом брак інформації покрию. Свій КрАЗ робитиму УКРАЇНСЬКИХ ЗСУ.   Якість фото порівняно з інформативністю  не беру до увзяяаги не сліпий. Свій КрАЗ обовяково зроблю .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Ты все правильно понял - я про медную пластинку. Не знал, что РН из двух половинок и думал как ты прорезал?)) Спасибо!
    • Да уж, підхід академічний до складання- якщо робити, то робити. Прям у стилі Валентина Мучічко 😁До речі, він на фейсбуці вже виходить на фінал зі своїм BV138. Почав обклеювати фольгою.
    • З поверненням. Хай все буде добре!
    • DimaADA, Sarmat - дякую!  Sarmat, РН с двох частин збирається - в одної зробив ножем паз на товщину міді та вклеїв суперклеєм. А якщо ти про білу детальку – це заготовка під хвостовий ліхтар – просто шматочок пластикового круглого профілю – зробив V-образний паз та приклеїв звичайним клеєм. А 
    • С возвращением!👏 Просто поражаюсь, как у людей так аккуратно получаются такие тонкие работы. Мне приходится маскировать все грунтом и покраской  А вот ту маленькую детальку на краю РН как крепил?
×
×
  • Create New...