Jump to content
my_hobby

ГОТОВО! Airfix Hawker Typhoon Mk. I b 1/72

Recommended Posts

1 час назад, my_hobby сказал:

... не задоволений фототравленням, все дуже велике, кабіна в зібраному вигляді дуже тісна...

Виробники афтемаркету роблять його "наугад", без примірки з моделлю? Бо вже не перший раз чую, що травлення не підходить  : /

1 час назад, my_hobby сказал:

Невелике обновлення, кабіна поки на стадії везерингу та доробок дрібниць. В загальному дуже не задоволений фототравленням, все дуже велике, кабіна в зібраному вигляді дуже тісна, крісло ледве входить, знав би не купляв.

IMG_20180529_231850.thumb.jpg.fe3f3dc996b8e8035130e56697579b7b.jpg

Ну, у мну на 32-м кресло стоит тоже плотненько. Что в Темпесте, что папашке евонном, т.е. Тайфуне, кабина весьма плотненькая и собранная просматривается не очень.

Оружейный отсек грубовато выглядит - как будто его топором в колоде вырубили. 

Толщина крыла режет глаз и щель. Или там еще травло будет, которое это скроет?

17 часов назад, Tali сказал:

Відсік ще доробляється, має бути невелика пластина травлення, на неї вся надія + його пофарбування та оздоблення патронами має трішки оживити картину. 

А от рулями висоти зіпсував хвіст, більш різати їх не буду, тільки смоляні аналоги. Цікаво чи могли під час стояння бути підняті вверх? Так хоча бскриються щілини і зверху їх не буде видно.

18 часов назад, Tali сказал:

Согласен.

В размере 1/72. Тупо делим толщину обшивки 2мм на72. Что получаем?  Капец, 0,02мм.

Не слушайте ни кого, стройте, вот и всё!

45 минут назад, my_hobby сказал:

Цікаво чи могли під час стояння бути підняті вверх?

Вряд-ли. После боевого вылета УСТАВШИЕ пилоты "отпихивали" РУС  "от себя", чтобы вылезти из кабины. Поэтому РВ были "вниз".

Хотя, возможно, технари потом ставили РУС в нейтральное положение.

2 часа назад, foxbot сказал:

С цветами точно беда - очень-очень светлые. 

11113_01.thumb.jpg.33bbd44e9ee24761f61e16797cdeebd4.jpg

К примеру, отсюда

В реальності зовсім трішки темніші відтінки. Напевно переборщив з ефектом вигорання :( Та і як розумію Mr. Color з британцями в кольори не дуже попав, американські та німецькі більш по фото схожі. Вже боюсь щось виправляти. Ще й як на зло цього разу грунтував сірим, а не чорним кольором.

Насмілився і перефарбував зелений колір. Виявляється Mr Color має 2 відтінки Dark Green. Першим яким я фарбував був під кодом С23, він і був дуже світлим, а ось інший який мав в запасах з комплекту RAF - С361, виявляється має більш правильний відтінок, а я думав що вони однакові.

Тепер думаю як краще сколи, потертості зробити. Можливо в когось є цікаві способи як спонжиком чи кісточками можна зробити. Хочеться більш реалістичного вигляду, розумію що це 72, але все ж таки.

Можливо в когось ще будуть зауваження що ще можна доробити на даній стадії.

IMG_20180722_073619.thumb.jpg.a19d691f4961f0af57ecb9d1349c5b2b.jpgIMG_20180722_073728.thumb.jpg.9eaf432fe47b2a0a8bbff29c97beec3d.jpgIMG_20180722_073916.thumb.jpg.1ad98550ae479a1961c3471b60d3130c.jpgIMG_20180722_073807.thumb.jpg.804ed1fef574938cdfe6cb1da5be8f0f.jpg

5 часов назад, my_hobby сказал:

Тепер думаю як краще сколи, потертості зробити.

Я на М1/72 делаю серебряным маркером https://prom.ua/p638032408-marker-serebryanyj-2690;all.html

Сколы- просто наношу мелкие штрихи.

Потёртости делаю так. На указательный палец намазываю маркер, жду 1 секунду, и мажу где нужно. Получается "потёртость до металла".