Jump to content

P-39D. Шукаю інформацію.


Recommended Posts

Всім привіт.

Лежить в коробці P-39D with Pinup girl від хасі, скоро буду починати роботу. Планую на моделі накатати кльопку ну і інші допрацювання. ЯК тільки почну роботу - створю відповідну тему, але збір інформації це тривалий процес, тому починаю завчасно. Маю два випуски журналу "Война в воздухе" в електронному вигляді, присвяченому саме   Р-39 , але там на кресленнях кльопу майже не видно. Буду вдячний за фото, та креслення даного ЛА. Випуски журналу додаю, можливо комусь стане в пригоді.

Voyna_v_vozdukhe_27_-_P-39_Airacobra_1.pdf

Voyna_v_vozdukhe_28_-_P-39_Airacobra_2.pdf

Link to comment
Share on other sites

Ось тут є майже все що потрібно: 

 Дублювати ті самі фотографії, схеми і поради ще раз потреби нема, достатьньо уважно продивитись Олександрів WIP. Але якщо знадобляться якісь нюанси - звертайся.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

матчастина та кращі креслення є тут - http://karopka.ru/forum/forum259/topic25678/

у хасегави буде потрібно замінити гармату, зашпаклювати виштамповку під колесо на щітках передньої стійки,  та зробити з двосекційних триммерів елеронів - односекційні.

більше інформації можливо дав би, розуміючі який прототип обрано...

Link to comment
Share on other sites

В 14.05.2018 в 21:21, jetac сказав:

матчастина та кращі креслення є тут - http://karopka.ru/forum/forum259/topic25678/

у хасегави буде потрібно замінити гармату, зашпаклювати виштамповку під колесо на щітках передньої стійки,  та зробити з двосекційних триммерів елеронів - односекційні.

більше інформації можливо дав би, розуміючі який прототип обрано...

Гармату там треба тільки висверлити, а так норм. Патрубки треба також висверлювати, проте ще не знаю як і чим. 

Дякую за інформацію.

Прототипом буде  P-39D "AIR A CUITE".

Link to comment
Share on other sites

19 минут назад, Bodik сказал:

Прототипом буде  P-39D "AIR A CUITE".

А вот тут попрошу ша - точно уверены в прототипе под данный вариант?

Link to comment
Share on other sites

В 17.05.2018 at 19:06, Bodik сказал:

Гармату там треба тільки висверлити, а так норм. Патрубки треба також висверлювати, проте ще не знаю як і чим.

тобто немає різниці між тим як насправді виглядала гармата та тим що дає хася? точніше запитання риторичне виникає тоді - навіщо ті журнали та інформація? зібрати як всі з коробки та й по всьому)

п.с. оце хася дала - кулемет браунінг замість гармати...

p400_gыts-mid.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 минут назад, jetac сказал:

тобто немає різниці між тим як насправді виглядала гармата та тим що дає хася?

Если б только в этом только был вопрос...

Link to comment
Share on other sites

Hartmann

все менять ясное дело не стал советовать, только бросающееся в глаза и легко исправляемое...

не провоцируйте коллегу) ясное дело там два варианта, но один из них таки D, а второй Р-400...

Link to comment
Share on other sites

Только что, jetac сказал:

Hartmann

не провоцируйте коллегу) ясное дело там два варианта, но один из них таки D, а второй Р-400...

Я не провоцирую - я за истину. У мну в работе ревельный в 32-м, таки Д. А разница меж Д и Р-400 присутствует

Link to comment
Share on other sites

Давайте по порядку.

За гармату так написав, бо з першого погляду вона мені здалася непоганою, дякую за підказку, детальніше розгляну це питання.

В коробці дійсно два варіанти. Враховуючи, що на експортний варіант (Р-400) не ставили обладнання за пілотом, то  Air a cuite саме Р39.

 

Link to comment
Share on other sites

Хоча Едік пише, що це Р-400. З цим та іншими питаннями хочу тут розібратись, а тоді починати роботу, для чого і створив цю тему і прошу порад і допомоги.

airacutie1a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Бодя да не обращай внимания на этих Эдиков да Хасегав , они деньги зарабатывают а мы стараемся более менее копийные модели выстроить используя ихние иногда косячные модели да травло , прислушивайся к хлопцам да на литературу ориентируйся  :)

Стройку даёшь !

Link to comment
Share on other sites

16 годин назад, TomcaT сказав:

Бодя да не обращай внимания на этих Эдиков да Хасегав , они деньги зарабатывают а мы стараемся более менее копийные модели выстроить используя ихние иногда косячные модели да травло , прислушивайся к хлопцам да на литературу ориентируйся  :)

Стройку даёшь !

Так і буде, для цього і створив дану тему.

Буде, як тільки почну роботу....

Link to comment
Share on other sites

Виробник не став себе цим напрягати і дав на декалі serial num 42-. Пошукаю ще інформацію по прототипу.

Link to comment
Share on other sites

Все таки две разные машины на фото.Обратите внимание на выхлопные патрубки.То фото,которое я приложил,это F.В вашем случае на фото скорее всего так и есть D.К тому же хвосты по разному окрашены.

Link to comment
Share on other sites

10 хвилин назад, Александр Беликов сказав:

Все таки две разные машины на фото.Обратите внимание на выхлопные патрубки.То фото,которое я приложил,это F.В вашем случае на фото скорее всего так и есть D.К тому же хвосты по разному окрашены.

Тааак....все стало потроху прояснюватись...дякую за увагу до теми та інформацію.

Link to comment
Share on other sites

не треба вигадувати лісапед) ось тут все розкладено -

http://scalemodels.ru/modules/forum/viewtopic.php?t=71577&start=100

http://scalemodels.ru/modules/forum/viewtopic.php?t=12&postdays=0&postorder=asc&start=640

дивіться уважніше фото - одна P-39D-1-BE № 41-28267, інша Р-400. на ОБОХ було "обладнання за пілотом" (IFF/радіо-відповідач) плюс його антени від стабілізаторів. 

відрізнялися, окрім  загального фарбування та відмінностями пін-ап (так, якщо зрівняти баб на носі, то можно побачити, що вони різні), ці Кобри лише патрубками та трубою випуску порохових газів гармати у Р-400 (та відсутністью її у P-39D)

Link to comment
Share on other sites

4 хвилини назад, jetac сказав:

не треба вигадувати лісапед) ось тут все розкладено -

http://scalemodels.ru/modules/forum/viewtopic.php?t=71577&start=100

http://scalemodels.ru/modules/forum/viewtopic.php?t=12&postdays=0&postorder=asc&start=640

дивіться уважніше фото - одна P-39D-1-BE № 41-28267, інша Р-400. на ОБОХ було "обладнання за пілотом" (IFF/радіо-відповідач) плюс його антени від стабілізаторів. 

відрізнялися, окрім  загального фарбування та відмінностями пін-ап, ці Кобри лише патрубками та трубою випуску порохових газів гармати у Р-400 (та відсутністью її у P-39D)

Дякую за посилання, обов'язково все детально перечитаю перед тим як буду починати роботу, зараз на це обмаль часу.

Одразу планував робити Р-39D-1 (з білим хвостом). 

Так, значить визначились, копаємо у напрямку P-39D)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Цитата

А разница меж Д и Р-400 присутствует

Цитата

 

Как оказалось - разница присутствует почти во всех модификациях Кобры. Причем - достаточно существенная в размерах элеронов и рулей высоты.

 Вот страница инструкции по обслуживанию и ремонту от 1 декабря 1942 года.  Читаем . Есть моменты с высотой с разными винтами, размерами элеронов и размерами рулей высоты. Чем достигалось - пытаюсь узнать 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • У меня по поводу шейдеров два вопроса: первый - какой цвет использовали, или сразу все три? Второй вопрос: если я правильно рассматривал и воспринял, то отдельные панели к середине более темнее чем по краям… а не наоборот надо было бы сделать?
    • Пополнил запасы)))
    • Небольшой АП: попробовал поиграться с шейдерами от АММО, результат на данный момент радует. В паре мест чуть перестарался с интенсивностью, надеюсь слои лака приглушат. Дальше в планах глянец, смывка, мат, пигмент на ходовую часть, окончательная сборка.          
    • Сегодня почтальон притаранил большую коробку: японца в 1:35 и часть палубы и надстройки японского же авианосца
    • Зачётный NoseArt)))
×
×
  • Create New...