Jump to content

Westland Whirlwind 1/48 trumpeter


spiteful

Recommended Posts

О, мені дуже подобається цей літак. 

З нетерпінням чекаю, коли він появиться від провідних виробників 32-го масштабу.
Із задоволенням буду спостерігати за вашою роботою.

Link to comment
Share on other sites

Тихенько сповз по стінці....

Такого різномаїття матеріалу по цьому літаку не бачив, книга дуже допоможе.

Я вже кабіну зібрав, доведеться трохи напхати деталей, з таким то матеріалом))

Link to comment
Share on other sites

Напишіть адресу електронної пошти , я на вихідні зберу що є та надішлю . Є багато журналів , де не про літак а про збирання моделей Вірлвінда , така література потрібна ?

Link to comment
Share on other sites

Не тільки фото!  )))

 "Елегантний невдаха" - як його охрестили в якомусь журналі. Все ніяк не доведу свого до фінішу. ((

Як що не помиляюсь, борт ''F - HE'' в кадрі перед скиданням бомб.

Link to comment
Share on other sites

Здоровеньки були ! Сам хочу его собрать, но работы по нём многовато, начиная с расшивки( половину шпаклевать и перерезать) . Вот вам ссылка на сайт , на нём собранна большинство фоток и литературы имеющихся в сети. Только там зарегестрироваться надо

m.whirlwindfighterproject.org/site/wrap?url=http://www.whirlwindfighterproject.org/apps/webstore/&back=http:%2F%2Fm.whirlwindfighterproject.org%2Fsite%2Fmobile%3Furl%3Dhttp:%2F%2Fwww.whirlwindfighterproject.org%2F%26dm_package%3D1

Link to comment
Share on other sites

Ну, хлопці, ви даєте!!!

І шо мені тепер робити? Я модель за тиждень зібрати хотів, з коробки, а тепер...  

Мабуть, ще один довгобуд буде...

Ладно, в кабіну буду добавляти деталей, або пілота посаджу, вчора випадково у дітей знайшов))

Link to comment
Share on other sites

6 часов назад, spiteful сказал:

Ну, хлопці, ви даєте!!!

І шо мені тепер робити? Я модель за тиждень зібрати хотів, з коробки, а тепер...  

Мабуть, ще один довгобуд буде...

Ладно, в кабіну буду добавляти деталей, або пілота посаджу, вчора випадково у дітей знайшов))

Хех, трампа НЕЛЬЗЯ собирать за неделю, это будет лиш отдалённо напоминать самолёт  ??

Link to comment
Share on other sites

10 часов назад, spiteful сказал:

 

Ладно, в кабіну буду добавляти деталей, або пілота посаджу, вчора випадково у дітей знайшов))

Якщо кабіна буде закрита, то не дуже воно буде продивлятись. Виконати "програму Мінімум" і гаразд! Хоча як сказати, це ж не 1/72.

Link to comment
Share on other sites

16 часов назад, Sanchos50 сказал:

Хех, трампа НЕЛЬЗЯ собирать за неделю, это будет лиш отдалённо напоминать самолёт  ??

Ага .

Стало интересно бегло пройтись по "поделке"китайцев и сразу стало понятно , что  коробка , старого Classic Airframes  пусть пока подлежит.. :rolleyes:

 

З.Ы.

Такое впечатление , что "Трамп" постоянно делает один и тот же самолёт .. :ph34r:

1.thumb.png.ffb32dd785779ac9653acbbb3fdb5b53.png2.thumb.png.07c2d91b37bde3079090f45c293b4dff.png

 

Первые явные  "касяки" :

3.thumb.jpg.171f20f3a7479e65304fbab13131e264.jpgFA_18456s.jpg.adfc3dc6e2a9573d7304b4f828cf439b.jpg.ff55407d1348da81596b4d2323edd5cf.thumb.jpg.02ab580ed3b6e6c9b0d048354aa64b18.jpg

 

А вот так выглядит крыло от Классик Эйрфреймс ,  какого то лохматого года :

 

IMG_20180319_084858.thumb.jpg.fa227b98cef476fca6de8c62e6c405d5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да у меня такое впечатление что трубачи совсем чертежи не смотрят. Есть несколько фоток, засунули их в программу, получили 3Д и погнали наши городских ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...