Jump to content

1/35 САУ СУ-122 (MiniArt) by val03


val03

Recommended Posts

Класна Су вийшла, вітаю! А Ви робили щось додаткове по моделі чице ізкоробка?

Скільки приблизно часу пішло на все? Питаю бо у мене аналогічний набір лежить і я не знаю чи потягну чи ні, чи не зазіхати на інтер'єр і зібрати без нього.

 

Link to comment
Share on other sites

1 година назад, Beavis сказав:

Класна Су вийшла, вітаю! А Ви робили щось додаткове по моделі чице ізкоробка?

Скільки приблизно часу пішло на все? Питаю бо у мене аналогічний набір лежить і я не знаю чи потягну чи ні, чи не зазіхати на інтер'єр і зібрати без нього.

 

Дякую. В основному робив ізкоробки , додатково тільки замінив деякі елементи інтер`єру на дріт, зробив антену та декілька поручнів. На інтер`єр пішло приблизно два тижні а в цілому десь два місяці з перервами. Робив по вечорах після навчання в школі.

Link to comment
Share on other sites

Гарна робота, приємна, збалансована.  Цікавий камо, який я зустрічав раніше на боковинках і моделях, хоча фото оригіналу (прототипу) мені не траплялось.   Права гусінь трохи висить зайве на ведучому колесі.  Дивний колір внутрішньої поверхні кришки люка моторного відсіку - сірий (?).    

 

Link to comment
Share on other sites

10 годин назад, DanS сказав:

  Цікавий камо, який я зустрічав раніше на боковинках і моделях, хоча фото оригіналу (прототипу) мені не траплялось.   

Screenshot_2018-03-05-08-42-57-1.thumb.png.097cbe22f060ed09ae247596cfc1739f.png Скоро буду збирати таку з іншим номером.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...