Jump to content

1/35 Pz.Kpfw.VI Ausf.E Tiger (Rye Field Model) by Mike_F


Mike_F

Recommended Posts

Приятная окраска,люблю ДАК,  правда уж очень чистая машина. Не из любви к реализьму, а просто деталей не хватает , хотя и сам "в говно"  не люблю технику везерить , но легкие следы эксплуатации и пыль были бы не лишними. А еще кочевой пустынный скарб хорошо на африканцах смотрится. 

Link to comment
Share on other sites

Модель виглядає гарно, зроблена і пофарбована охайно.   Я б сказав, вигляд занадто охайний, якийсь "рівний", без емоцій. Я так розумію, це була умова замовника. 

Чим проблемний набір? Якщо порівнювати з Драгоном, які плюси/мінуси?  

Link to comment
Share on other sites

В реальності модель виглядає біль поюзаною. Та і дійсно сильно махати її не треба було.

Одна з основних проблем - це установка бортів, а потім монтаж лобової броні. Все стає з щілинами. Якість пластику не дуже добра, особливо це дається в знаки, коли починаєш шкурити деталі. Багато дрібного облою в важкодоступних місцях.

Як на мене, то єдиною значною перевагою цього набору проти Драгона - це набірні робочі гусениці. Проте в кожен трак треба вклеїти по два гребені + по два пальці для з'єднання між собою.

Думаю власникам драгонівських Тигрів не варто спішити міняти свої набори на рфм.

Link to comment
Share on other sites

Все отлично, единственная претензия, нет звена от гусеницы слева на башне и барахла экипажа. 

На самом деле и в жизни эта машина была совсем мало подертой. На тех фото, что есть,  этот Тигр выглядит как новенький. 

Разве что запыленный, но приварить хорошо пигменты - это целая наука. 

 

00-tigtank.thumb.jpg.63e4f0ff01ea22cebd67959cf7328751.jpg 15870855125_66a3e5b00d_o.thumb.jpg.bd40531393dc46880d77dcdbf9d5eef8.jpg Tiger_tank_number_141.thumb.jpg.5e12e164c56612e0d612ef105413113a.jpg

Link to comment
Share on other sites

В 15.02.2018 в 23:15, Mike_F сказав:

В реальності модель виглядає біль поюзаною. Та і дійсно сильно махати її не треба було.

Одна з основних проблем - це установка бортів, а потім монтаж лобової броні. Все стає з щілинами. Якість пластику не дуже добра, особливо це дається в знаки, коли починаєш шкурити деталі. Багато дрібного облою в важкодоступних місцях.

Дійсно дивно. Виглядає все дуже пристойно в наборах РФМ. Мали б інженерію відточити також, все ж таки претендують на високий сегмент. 

Link to comment
Share on other sites

В 15.02.2018 в 23:25, ReservoirDogUA сказав:

На самом деле и в жизни эта машина была совсем мало подертой. На тех фото, что есть,  этот Тигр выглядит как новенький. 

Разве что запыленный, но приварить хорошо пигменты - это целая наука. 

 

00-tigtank.thumb.jpg.63e4f0ff01ea22cebd67959cf7328751.jpg 15870855125_66a3e5b00d_o.thumb.jpg.bd40531393dc46880d77dcdbf9d5eef8.jpg Tiger_tank_number_141.thumb.jpg.5e12e164c56612e0d612ef105413113a.jpg

Я б сказав, що мова тут не стільки про сліди експлуатації, скільки про розмаїття кольорів на (типу) однотонному танку. Подивіться на ваші фото, особливо, те посередині. Там така палітра! Тільки ствол чого вартий )))   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...