Jump to content

Маскировочные сетки на технику.


alex_welt

Recommended Posts

Не уверен что угадал с разделом. Если  что не так пусть поправят.

Вопрос по маскировочным сетям - кто знает за хорошего производителя ? Или технологию изготовить самому ?  Интересуют сетки на отечественную технику и немецкую периода второй войны.

Фото у меня есть по этому вопросу.  Может тема то и пригодиться.

2.thumb.jpg.c695db222d80126a981b3189504ec12a.jpg5a20169abef15_-1.thumb.jpg.1390b8d5c3414f85c5b7ab50efd811d1.jpg47.thumb.jpg.8f0565fac4d3fdbb41f3e0d2ba52127a.jpg72.thumb.jpg.86fdccbda1cc85ad165246b044d6309d.jpg3361626163633632.thumb.jpg.16bd3c752f1c06bbb1c6db49f6f3bf12.jpghoulgate__normandiet_-_5_cm_kwk.thumb.gif.d5a4b1a2317bb872decebf1115775d05.gif15.thumb.jpg.2c26b5525d5bc03222682ce3acafa01d.jpgUntitled61.thumb.jpg.e71c0b18f93ba4f21842e1532849f7be.jpgUntitled62.thumb.jpg.c719a6dbe6a80d39c7d1be759f109510.jpgflak_88_with_camouflage_netting2.35b3xmz6jk4ksgwg4sso084o4.ejcuplo1l0oo0sk8c40s8osc4_th_thumb.jpeg.93ceeac18bba1e16ce40a10810d5f66f.jpeg

 

74.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вітаю! Different Scales випустило сітки МКТ-Т (СССР) і ТС-75 (СССР) в 35-м і 72-м масштабі. Однак особисто в мене не вийшло нормально з ними попрацювати - занадто жорсткі навіть після обжигу, і пружинять. Якщо треба зробити натягнуту над чимось сітку - мабуть підійде, а застелити техніку, щоб воно акуратно склалося в декілька слоїв - принаймні в мене не виходить. 

http://models.in.ua/item/3110/маскировочная+сеть+тс-75+(ссср)++172*86+мм

http://models.in.ua/item/3111/маскировочная+сеть+мкт-т+(ссср)%2C+172*86+мм

Тож особисто я використовую пофарбовану марлю. Результат не найкращий виходить, відверто кажучи, але здалеку - нормально.

 18.thumb.jpg.a46eb7440abd98754b431108ebd0170d.jpg

Тож якщо в дискусії запропонують ще якісь якісні і недорогі варіанти - буду вдячний! 

Link to comment
Share on other sites

Якщо дивитися по виробниках (не аналоги з ринку), то з тих, що мацав власноруч, мені найбільше ось така сподобалася.

https://modelkits.com.ua/setki-reshetki-perforaciya-plastiny/1-35-kamuflyajnaya-set-zelenaya-tonkaya-vinilovaya-plenka-afv-club-ac35020

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Олексій Єременко сказав:

 з тих, що мацав власноруч...

А можна трохи подробиць? Зацікавило, але хотілося б від "свідка", так би мовити, дізнатись - що воно таке? Ціна прийнятна, опис красивий, але як воно  себе поводить? Як його клеїти, якщо це вініл? Як воно розтягується тощо. 

Ось на це огляд зробити - було б супер!!! ;) 

ї 

Link to comment
Share on other sites

37 минут назад, Aly сказал:

А можна трохи подробиць? Зацікавило, але хотілося б від "свідка", так би мовити, дізнатись - що воно таке? Ціна прийнятна, опис красивий, але як воно  себе поводить? Як його клеїти, якщо це вініл? Як воно розтягується тощо. 

Ось на це огляд зробити - було б супер!!! ;) 

 

А самому огляд зробити?  Чи грошей обмаль?

 

Link to comment
Share on other sites

6 хвилин назад, Dronych сказав:

А самому огляд зробити?  Чи грошей обмаль?

 

І грошей обмаль, і в ту діораму, що я роблю зараз - сітка не планується... Тобто якщо я навіть її собі візьму - то це на якусь майбутню діораму, не на зараз. 

Link to comment
Share on other sites

Ладненько. Даю рецепт.

Обрезок дамского чулка марки 40 DEN. Растягиваешь (без фанатизма) на ровной поверхности, и задуваешь из балончика  лаком для волос.

Далее проходимся мягкой кистью смоченной в жидком ПВА, и посыпаем листвой/травой.

Link to comment
Share on other sites

35 хвилин назад, Dronych сказав:

Ладненько. Даю рецепт.

Обрезок дамского чулка марки 40 DEN. Растягиваешь (без фанатизма) на ровной поверхности, и задуваешь из балончика  лаком для волос.

Далее проходимся мягкой кистью смоченной в жидком ПВА, и посыпаем листвой/травой.

Фото? Ато щось слабо уявляю масксітку із панчохи...

Link to comment
Share on other sites

1 година назад, Aly сказав:

А можна трохи подробиць? Зацікавило, але хотілося б від "свідка", так би мовити, дізнатись - що воно таке? Ціна прийнятна, опис красивий, але як воно  себе поводить? Як його клеїти, якщо це вініл? Як воно розтягується тощо. 

Ось на це огляд зробити - було б супер!!! ;) 

Не встиг зробити огляд, оскільки сітка була замовлена і клієнт її забрав швидже, ніж я встиг зреагувати. :) 

На вигляд наче товста декаль, на дотик типу касетна плівка тонесенька чи наклейка. Малюнок самої сітки розкривається за рахунок еластичності вінілу. Готовий виріб в руках мнеться реально як тоненька плівка з аудіокасет.

П.С. Що таке "аудіокасета" молодим пояснювати не буду. Гугліть. :D

Link to comment
Share on other sites

7 годин назад, Dronych сказав:

Фото к сожелению сделать не могу. Нет фотоаппарата.

Це прикро. Бо мені дуже цікаво, як вийшло. В мене експерименти з капроном закінчилися невдало. По-перше він пружинить навіть сильніше, ніж металева сітка, і геть не хоче обгортати поверхню, на яку я його кладу. По-друге на капроні не тримається фарба, і навіть циакрінал його неохоче тримає. Тож я зрештою від нього відмовився. Марля виглядає краще. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...