Jump to content

1/35 Т-64БВ із зони проведення АТО (Skif) by sturm35


shturm25

Recommended Posts

Всім привіт.

Вирішив відкрити стройку по Т-64 БВ від виробника Скиф. Надіюсь, що в даній модельній групі є люди, які збирали цю модель і будуть підказувати, як дозбирати його, щоб він був хоч трохи схожий на справжній танк. 

Збираю, орієнтуючись трохи на прототип із зони АТО, але все ж буде змішана солянка. Коробка із т-64 лежала ще із 2013 року і ось натрапив на даний танчик ЗСУ у новинах і почалось. В даному прототипі мене цікавить  розташування динамічного захисту на башті та інші елементи.

Як доповнення до моделі використовую фототравління від eduard, але щось воно мене не радує. Більшість елементів, що дані у фототравлінні мало відповідають ідентичності порівнюючи їх із справжніми фото танку. Тому я в перемішку щось із фототравління, щось сам зроблю.

Кулемет 12,7 взяв із набору ІСМ.

На даний момент модель має такий вигляд. 

Буду рад почути пропозиції, що можна далі доповнити, переробити, підпиляти. 

x66LcDf6qw4a.jpgf16.pngmOep27pzRco.jpgSe4lUBcMgp0e.jpg

DSCN9247.JPGDSCN9248.JPGDSCN9260.JPGDSCN9245.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 хвилину назад, Олексій Єременко сказав:

Skif є Skif, але і в трампа є косяки... :)

Думаю, @Jurek Krynicki та @Dmitry Che, а також @Medvyn могли б на щось вказати.

Удачі з моделлю. :) 

Дякую за пораду. Так я дивився їх роботи.

Link to comment
Share on other sites

Добрый день. Советую сделать выштамповки на внешних топливных баках, как по мне это очень оживляет. + лучше спаять/склеить решетки на фары из проволоки, плоские не смотрятся. Так же, нужно процарапать(?) щель под ГТН-12, у скифа это выглядит как монолитный блок, а на деле антенна крепится отедльно. В маслобаке нужно сделать трубку для вывода выхлопных газов, который поступают через трубку подогрева масла (у Вас синяя), которую по хорошему тоже не мешало-бы переделать. И ещё, патронный короб к НСВТ что-то приуныл, он не должен быть так опущен. 
Кину немного фото своей работы (на самом деле это иллюстрация как при неплохих допах получить так себе модель, сейчас бы всё делал по другому).

Моя 64-ка 3.jpg

Замки для бревна.jpgЗИП горбатый.jpgДЗ на башне 1.jpgДЗ на башне.jpgПроводка к Луне.jpgКобра 1.jpgПодрезанные экраны.jpgДЗ на экранах 2.jpgДз на экранах.jpgРешетка на фару.jpgЗПУ 1.jpgЗПУ-2.jpgЗПУ 3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kaliostro дякую за фото та підказки. Ось таких матеріалів як раз і не вистачало. 

"В маслобаке нужно сделать трубку для вывода выхлопных газов" - оце не до кінця зрозумів. Я робив орієнтуючись на фото. Можливо у вас є інші фото матеріали, де це краще видно.

2uY4oTQXomk.thumb.jpg.76ca6e33838f2104f795858e3480795b.jpg

117343745.jpg

Link to comment
Share on other sites

shturm25  там такая система: через загогулину сзади отводятся выхлопные газы, чтоб зимой прогревать масло, а выходят они через эту трубку. Надеюсь понятно объяснил.
П.С. только сейчас заметил, что трубка у вас есть, но, на мой взгляд, она переразмерена.

 

502.jpg

Т-64БВ 502 осенью.jpg

трубка отвода выхлопных газов.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, Олексій Єременко сказал:

Дуже класна модель! Отримав задоволення при перегляді фото! Дяк.

Спасибо, хотя тут больше зарешал труд того, кто красил)

Link to comment
Share on other sites

11 хвилину назад, Kaliostro сказав:

shturm25  там такая система: через загогулину сзади отводятся выхлопные газы, чтоб зимой прогревать масло, а выходят они через эту трубку. Надеюсь понятно объяснил.

а зрозумів, про яку трубку йде мова. Так я її зробив, на попередніх фото не так її добре видно. Я тільки її ще трохи підпиляю. Дякую за роз'яснення.

DSCN9255.JPG

Link to comment
Share on other sites

накінець прорізав блоки динамічного захисту за порадою Dmitry Che. Так блоки дз стали більш живими )

Далі планую доповнювати різними елеметами сам танчик, орієнтуючись на прототип. Робота буде йти нажаль повільно, тому коли щось значне дороблю буду викладати.

Поради, зауваження до даної стройки вітаються 

DSCN9282.JPG DSCN9283.JPG f18 - копия.png

Link to comment
Share on other sites

Щось i я захотiв "Бойовий" танк зiбрати.. Але як згадаю, як я страждав з Т-64БВ Скiфа....

До речi.. Краще всьго "прорiзати" iншою стороною ножа..ТОбто процарапати.. Тодi набагато краще. Але в мене так руки болiли потiм.. 

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Dmitry Che сказав:

Щось i я захотiв "Бойовий" танк зiбрати.. Але як згадаю, як я страждав з Т-64БВ Скiфа....

До речi.. Краще всьго "прорiзати" iншою стороною ножа..ТОбто процарапати.. Тодi набагато краще. Але в мене так руки болiли потiм.. 

я ніж над плитою розігрівав і так прорізав блоки ДЗ. Гарячий ніж по пластику йде як по масло, а потім підправляв наждаком та скальпелями.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, shturm25 сказал:

я ніж над плитою розігрівав і так прорізав блоки ДЗ. Гарячий ніж по пластику йде як по масло, а потім підправляв наждаком та скальпелями.

Це просто зайве. Навiть просто ножем пройтись- пластик розходиться. Якщо процарапувати -все виходить набагато краще та не треба, майже, нiчого виправляти потiм. Але доводиться прикласти силу

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Знайомий кулемет... ;) Вражаюча робота! Кулеметну стрічку від патронного ящика до кулемета тягнути плануєш? Робити її нескладно (можна з тягнутого літніку нарізати і склеїти, можна зі стрічки баночної жесті видавити), а виглядає дуже живо. Просто тут стільки класних копійних дрібниць, і незаряджений кулемет на цьому фоні буде виглядати якось недоречно. 

Link to comment
Share on other sites

Как по мне, великоват мешок, да и не хватает металлической рамки, на которой этот мешок держится. Тяга тоже как-то неестественно выгнута внизу, переделать бы её. А то, что у Вас имитировано изоляцией от провода в реальности сделано из гофры, поэтому я применил струну.

ЗПУ.jpg

ЗПУ 3.jpg

ЗПУ схема 2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kaliostro

Дякую за фото ЗПУ та що слідкуєте і вказуєте на косячки. Тягу підправлю. Стосовно мішечка я так і не зрозумів який він повинен бути. На фото, які мені траплялись він та його розмір різний. Але погоджуюсь порівняв із фото і він завеликий, буду пробувати зменшити. Металевий ободок на мішечку є, він із зворотнього боку.

Link to comment
Share on other sites

Зменшив корзинку для "патронной ленты". Доповнив ЗПУ проводом до прожектора.  "Патронная лента" із 4 патронів як раз влізла в проміжок між кулеметом та "патронным коробом". Поки прикріпив насухо.

На башті прикріпив провод до прожектора "луни", але самої луни не буде. Орієнтуюсь на прототип.

На корпусі спробув зробити ремні на "внешних топливных баках" і доповнив деякими кручками на самому корпусі

В районі корми на "брызговиках" доповнив запасними траками.

Також почав збирати траки. 

По власних фото бачу, що треба деякі елементи підчухувати від клею. Та і по фото сама модель якось  жахливо виглядає:blink:. Хоча як збираю, то наче норм;)

 

DSCN9696.JPG

DSCN9697.JPG

DSCN9702.JPG

DSCN9703.JPG

DSCN9704.JPG

DSCN9705.JPG

DSCN9707.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dmitry Che вибачайте, що трохи запізно відповідаю на ваше запитання. 

Пластикові траки у скіфа трохи кращі чим їх резиновий аналог із коробки, але він не витримує конкуренції у порівняні із трупетером (фото трумпетерських прикріплюю, знайшов на просторах інету)

В сківських пластикових траках є один великий мінус - кожен трак треба зачищати, щоб вони зійшлись разом. Також треба рівно приклеювати (я роблю під лінійку), щоб вони хоч якось рівно виглядали.

Часу та нервів забирають ці траки багато, а кінцевий результат спірний.

Друга картинка, що в мене колись вийшло із пластикових траків від скіф. 

1380131246_IMG_2918.jpg

DSCN0553__Копировать_.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 година назад, shturm25 сказав:

В сківських пластикових траках є один великий мінус - кожен трак треба зачищати, щоб вони зійшлись разом. Також треба рівно приклеювати (я роблю під лінійку), щоб вони хоч якось рівно виглядали.

Вах, і одної коробки траків вистачило на всю модель?! Вітаю. В мене так не виходили. :) ДВа рази доводилося докуповувати, бо з однієї коробки завжди не вистачало 4 трака. :) 

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, Олексій Єременко сказав:

Вах, і одної коробки траків вистачило на всю модель?! Вітаю. В мене так не виходили. :) ДВа рази доводилося докуповувати, бо з однієї коробки завжди не вистачало 4 трака. :) 

у мене навіть залишилось із попередньої збірки 8 додаткових траків, напевно то із-за відстані між траками яку я умовно дотримував

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • DimaADA, Sarmat - дякую!  Sarmat, РН с двох частин збирається - в одної зробив ножем паз на товщину міді та вклеїв суперклеєм. А якщо ти про білу детальку – це заготовка під хвостовий ліхтар – просто шматочок пластикового круглого профілю – зробив V-образний паз та приклеїв звичайним клеєм. А 
    • С возвращением!👏 Просто поражаюсь, как у людей так аккуратно получаются такие тонкие работы. Мне приходится маскировать все грунтом и покраской  А вот ту маленькую детальку на краю РН как крепил?
    • Это по сути ультраглянцевый лак типа Футуры, шагрень хоть и осталась, но поверхность стала заметно более гладкой, и смывка хорошо растекалась.
    • Я как-то это недопонял - каким образом?
    • Не удержался) Быстро собрал все до кучи. Отдельные зализы вкупе с мягким пластиком дают возможность нормально всё спозиционировать, хотя на скотче все гуляет, конечно.  Кроме необходимости шпаклевать стыки по заливу и по закрылку ради тонких кромок (собственно, решение в украинских разработках последних лет очень популярное) - никаких сложностей не предвижу.  Самолет с эстетикой классических маслкаров (или наоборот, но это не суть)
×
×
  • Create New...