Jump to content

Recommended Posts

Думав, що раніше січня не долучусь до цього групбілду, але тут випали вільні вихідні, тому стартую.  

Модель AFV Club, №35078. SdKfz 251/1 Ausf C - класичний масовий німецький БТР, широко відомий як Hanomag (за назвою розробника і виробника).    Модель купив багато років тому, але ніяк не міг добратись до неї, а тут така оказія! 

Маю ще книжечку про серію 251-их, але вона дуже поверхнева і дає тільки загальне уявлення про ці машини, тому буду вдячний за підказки та коментарі. 

IMG_1928.JPG

IMG_1931.JPG

Link to comment
Share on other sites

Йду за інструкцією, зібрав низ корпусу. Раніше AFV не збирав. Пластик темно-зелений нагадав про 90-ті, але облою немає, пролито все доволі якісно. Стикуємість сподобалась.  

IMG_1929.JPG

IMG_1930.JPG

Link to comment
Share on other sites

Два моменти.     №1: Виявилось, що у мене в наборі відсутні точені обмежувачі габаритів - цікавий бонус, про який пишуть в оглядах. Купував модель колись в Дніпрі в магазині "Діорама" (чи якось так). :(

№2: Товариство, підкажіть, будь ласка, де можна купити якесь травло чи цікаві допи до моєї машини.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

А-а-а!!! Паніка.   Вихідні пройшли, а апдейта немає. Травло, на яке дав наводку Олексій Єременко, не прийшло. Його там немає, як і на інших сайтах.   Рухатись далі нема як.  Основне тут, якраз, інтер"єр, для якого воно і потрібне .  Колеги, підкажіть, де його можна купити найближчим часом.    Пліз! 

2. Знизу, виявляється, є доволі великий отвір через який видно пустоту. Там має бути видно радіатор і трохи двигуна. Оскільки капот не планую відкривати, то купувати за 390 грн двигло від ГрейтВол шкода.  Хочу зробити імітацію тільки нижньої частини двигуна, яку буде видно.  Чи є в когось фото цієї частини?       

   

IMG_2014.JPG

IMG_2015.JPG

Link to comment
Share on other sites

В 20.11.2017 at 22:36, DanS сказал:

Два моменти.     №1: Виявилось, що у мене в наборі відсутні точені обмежувачі габаритів - цікавий бонус, про який пишуть в оглядах. Купував модель колись в Дніпрі в магазині "Діорама" (чи якось так). :(

 

 Наличие точеных габаритов, это другой вариант комплектации, на коробке лейба " special parts"

 

afv35078.jpg

Link to comment
Share on other sites

В 12.12.2017 at 22:29, DanS сказал:

2. Знизу, виявляється, є доволі великий отвір через який видно пустоту. Там має бути видно радіатор і трохи двигуна. Оскільки капот не планую відкривати, то купувати за 390 грн двигло від ГрейтВол шкода.  Хочу зробити імітацію тільки нижньої частини двигуна, яку буде видно.  Чи є в когось фото цієї частини?       

   

IMG_2014.JPG

IMG_2015.JPG

А там и был великий отвір. Через него шел воздух на радиатор. Радиатор стоял над передней осью, и между ним и передним лобовым листом ничего небыло.

ЗЫ: Могу презентовать  двигло и радиатор от звездинского набора

Link to comment
Share on other sites

6 годин назад, alf301273 сказав:

А там и был великий отвір. Через него шел воздух на радиатор. Радиатор стоял над передней осью, и между ним и передним лобовым листом ничего небыло.

ЗЫ: Могу презентовать  двигло и радиатор от звездинского набора

Дякую!    За двигло і радіатор буду дуже вдячний! Як можна зв"язатись з вами?    

Може, таки є у когось фото передньої частини знизу? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Кароче, не буде в мене ніякого травла, на жаль. Aber, до речі, препинив випускати набір 35815, який був якраз для моєї моделі.  Тому я продовжу так. Двигун ставити не буду, знизу видно буде тільки радіатор - його і втиснув після суттєвої обточки. Двигун від Звєзди треба сильно підганяти, щоб він сюди став. Пофарбував і дещо відефектив низ і ходову. 

Наступна проблема- траки. Фсякі там Фріули брати не збирався з метою еономії. Але гумові гусениці з набору довші на 2 ланки. Навіть, якщо їх придавити шпильками, довжина все одно занадта. Тому, я в роздумах.  

IMG_2313.JPG

IMG_2314.JPG

IMG_2315.JPG

IMG_2316.JPG

IMG_2317.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ця модель мала виграти ГБ 2018. Переважна більшість експертів і британських вчених схилялись саме до такої оцінки цієї епічної роботи. Але нещадна доля, невлбаганний рок - всепоглинаючий форс-мажор - і буду я домусолювати цей шедевр наодинці. Ех ... І не цього разу. ☹️   

Link to comment
Share on other sites

В 12.03.2018 в 00:04, DanS сказав:

Наступна проблема- траки. Фсякі там Фріули брати не збирався з метою еономії. Але гумові гусениці з набору довші на 2 ланки. Навіть, якщо їх придавити шпильками, довжина все одно занадта. Тому, я в роздумах.  

Я в таких випадках просто відрізаю зайві траки. Хоча склеїти вінілову гусеницю в місті розрізу буває не так вже й просто, але як варіант траки в місті розрізу скручуються тоненьким бротиком, пропущеним в отворах, а місце з'єднання ховається знизу під один з катків. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Lipton Он в пакетиках в виде пирамидок продается. там прям на коробке они нарисованьі.
    • Это какая марка чая? На будущее 
    • Что то я пропустил это. Ну у себя я делал примерно так. Спереди намечал отверстие иглой строго по центру. Потом растачивал сверлом от малого к большему. Наибольший диаметр сверла соответствует диаметру головки самонаведения. Посадочное место таким образом подготовлено. Далее делал саму головку. Для этого используя тоже самое сверло в качестве пробойника я делал сначала круглую основу из тонкого пластика, а потом саму головку из фольги-самоклейки. Ну а потом, как уже понятно, устанавливал всё это в посадочное место. Примерно так.
    • Еще хороший вариант, это пакетики для заварки чая, где они сделаны не из бумаги, а из своего рода сеточки. Я себе отложил парочку таких, хотя применять еще не доводилось.
    • На первый раз весь офф-топ удаляю. Каждый, кто далее этого поста напишет не по теме, уйдет в Reed only.  Надеюсь на понимание. 
×
×
  • Create New...