Jump to content

Малярна стрічка HPX


maj1

Recommended Posts

Жарт зрозумів:lol:

Але мій життєвий досвід та досвід колег, яки висловили свою думку з порушеного питання, підказує,що часто один і той же (або суттєво наближений за характеристиками) товар (виріб тощо) може продаватись під різними торговими марками і за різною ціною (в залежності від того,для кого він призначений - наприклад моделістам дорожче ніж малярам).Перші фіг... маються:D (на думку не моделістів).Їм можна продати дорожче .Інші роботяги - для них дешевше. Є і інші чинники,але не буду "розводити філософію".     Я так думаю:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

3 минуты назад, hellcat79 сказал:

Я зрозумів Ваш сарказм. Але коли у Вас майже готова модель і  обломатись наприкінці коли невідомий для Вас девайс зірвав фарбу, якось не має бажання. Наприклад маски зі стрічки від тамії можуть знаходитись досить довго, не залишаючи після себе клейкої субстанції, не змінюючи базового кольору, і звичайно, не обдираючи фарби. Саме в цьому була суть мого питання.))

Та я Вас підтримую на всі 100%. Перевірена річ то є перевірена річ:).

Link to comment
Share on other sites

З Вашого коменту я зрозумів, що канцелярський скотч за 5 грн, ось справжній інструмент для справжнього моделіста? Вибачте за мій сарказм. Погоджуся що тамія зараз багатьом не по кишені, в тому числі і мені. Тому і спитав про якості девайса що нам запропонував для огляду топікстартер.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, hellcat79 said:

З Вашого коменту я зрозумів, що канцелярський скотч за 5 грн, ось справжній інструмент для справжнього моделіста? Вибачте за мій сарказм. Погоджуся що тамія зараз багатьом не по кишені, в тому числі і мені. Тому і спитав про якості девайса що нам запропонував для огляду топікстартер.

HPX - це те саме, тільки трошки дешевше. Так більш доступно?

Link to comment
Share on other sites

"З Вашого коменту я зрозумів, що канцелярський скотч за 5 грн..." - не впадайте у крайнощі, ще ізоленти нехватало:D.Я мав на увазі те,що сказав вельмиповажний  SABIK.

Link to comment
Share on other sites

А на підсумок моїх "виступів" хочу подякувати всім,хто дав роз*яснення щодо скотчів,поділився досвідом,підказав чим ще можна працювати (крім дорогущих забугорних видригонів:D).Дякую!

Link to comment
Share on other sites

2 минуты назад, -Sabik- сказал:

доречі - ізолента в деяких випадках, коли розшивку нарізаєш, дуже навіть корисна, не нада ля-ля ))))

І з Вами я згідний, але мова не про розшивку.А ще нею добре дроти ізолювати:D

Link to comment
Share on other sites

Кстати насчет качества тамии,лет пять назад,может чуть больше,купил самый широкий тамиевский скотч,и в итоге не смог им пользоваться,вот правда непомню что было не так,или лип очень сильно и с краской снимался,толи наоборот не лип,еще на скале тогда обсждали,вроде как пришли к выводу что партия такая,так как именно самый широкий глючил,все остальные размеры ок. Периодически на литнике народ делает совместную закупку на сиалком(тайвань вроде),участвовал покупал самый мелкий тамиевский скотч,выходило около 1,5у,е за моток,также там взял еластичный скотч,недавно появился, за 3у.е,в наших палистинах я этот эластичный видел за 200 с хвостиком грн.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
В ‎17‎.‎11‎.‎2017 в 16:53, -Sabik- сказав:

доречі - ізолента в деяких випадках, коли розшивку нарізаєш, дуже навіть корисна, не нада ля-ля ))))

Адам, какую изоленту имеет смысл юзать для этих целей? Или производитель не имеет значения?

Link to comment
Share on other sites

В 17.11.2017 at 22:38, serega сказал:

Кстати насчет качества тамии,лет пять назад,может чуть больше,купил самый широкий тамиевский скотч,и в итоге не смог им пользоваться,вот правда непомню что было не так,или лип очень сильно и с краской снимался,толи наоборот не лип,еще на скале тогда обсждали,вроде как пришли к выводу что партия такая,так как именно самый широкий глючил,все остальные размеры ок. Периодически на литнике народ делает совместную закупку на сиалком(тайвань вроде),участвовал покупал самый мелкий тамиевский скотч,выходило около 1,5у,е за моток,также там взял еластичный скотч,недавно появился, за 3у.е,в наших палистинах я этот эластичный видел за 200 с хвостиком грн.

У Тамии есть проверенный недостаток (ширина 18мм). Если его длительное время хранить не в упаковке (целофановый пакетик) да еще на освещенном столе (солнце) он таки пересыхает. Это из личного опыта. Теперь наученный жизнью - после использования, моток в пакетик и в коробку с инструментами. Как-то так.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Norden said:

А где берете? В Эпицентре у нас нету ни НРХ ни Тесы.

Ізоленту беру в магазині "Домашній майстер". Це у Львові. Там власник замовляє її десь. А лєнти  і скотчі є на рекламних фірмах, які займаються матеріалами для реклами.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Большое спасибо за наводку!Сегодня был в Эпицентре.Купил и жёлтую,и синюю.Визуально и на ощупь понравилось,эксперименты с покраской впереди.Жёлтая практически не отличается от Тамии.Кроме того,в Эпицентре скидки:рулон на 12-13гр дешевле первоначальной цены.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • DimaADA, Sarmat - дякую!  Sarmat, РН с двох частин збирається - в одної зробив ножем паз на товщину міді та вклеїв суперклеєм. А якщо ти про білу детальку – це заготовка під хвостовий ліхтар – просто шматочок пластикового круглого профілю – зробив V-образний паз та приклеїв звичайним клеєм. А 
    • С возвращением!👏 Просто поражаюсь, как у людей так аккуратно получаются такие тонкие работы. Мне приходится маскировать все грунтом и покраской  А вот ту маленькую детальку на краю РН как крепил?
    • Это по сути ультраглянцевый лак типа Футуры, шагрень хоть и осталась, но поверхность стала заметно более гладкой, и смывка хорошо растекалась.
    • Я как-то это недопонял - каким образом?
    • Не удержался) Быстро собрал все до кучи. Отдельные зализы вкупе с мягким пластиком дают возможность нормально всё спозиционировать, хотя на скотче все гуляет, конечно.  Кроме необходимости шпаклевать стыки по заливу и по закрылку ради тонких кромок (собственно, решение в украинских разработках последних лет очень популярное) - никаких сложностей не предвижу.  Самолет с эстетикой классических маслкаров (или наоборот, но это не суть)
×
×
  • Create New...