Jump to content

промывка аэрографа


Recommended Posts

18 хвилин назад, -Sabik- сказав:

Поясню. Я клеїв, клею і буду клеїти будь-якою хімією, яка пасуватиме мені для моїх задач - як модельних, так і рекламних. Слава Богу у мене є доступ до будь-яких рекламних, і не лише, матеріалів. Також у мене є друзі, які займаються лакофарбовими виробами і також є моделістами, з якими можна порадитись, які мені часом підкидують всіляку різну хімію. Все що я пишу - пройдений етап методом проб і помилок, тестів, випробувань і перевірено часом. Тому, якщо ви клеїте етилацетатом - то прошу дуже, ваше право, а більше я не напишу, виключно з поваги до вас, як до керівника гуртка.

Мені можна не розказувати яким розчинником можна клеїти, яким не можна, а яким намащувати на вавки, щоб не боліла буба.

Якщо, я вас образив, прошу вибачення, не хотів.

Просто у Вашому пості побачив категоричність про неможливість клеїти етилацетатом, а ми ним клеїмо, і досить успішно.

Я ні в якому разі не збираюся Вам навязувати свою точку зору чим і як клеїти.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fokkerd21 said:

Просто у Вашому пості побачив категоричність про неможливість клеїти етилацетатом

Це була категорична порада змінити етилацетат на бутилацетат, бо інакше через пів-року/рік моделі почнуть розсихатися. Всетаки етилацетат заслабкий розчинник.

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, -Sabik- сказав:

Це була категорична порада змінити етилацетат на бутилацетат, бо інакше через пів-року/рік моделі почнуть розсихатися. Всетаки етилацетат заслабкий розчинник.

Знаєте, може ми користуємося якимись різними етилацетатами. :blink:

Той що у мене клеїть так, що по шву неможливо розділити деталі. Він навіть не клеїть їх а зварює, тобто розчиняє пластик.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Fokkerd21 said:

Той що у мене клеїть так, що по шву неможливо розділити деталі. Він навіть не клеїть їх а зварює, тобто розчиняє пластик.

Власне це і є властивості БУТИЛацетату. Може.

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, -Sabik- сказав:

Власне це і є властивості БУТИЛацетату. Може.

Якщо під маркою етиацетату продають бутилацетат, то все можливо.

Ось де купував:

https://27.ua/shop/rastvoritel-etilatsetat-khimrezerv-1-l.html

Ось фото моєї бутилки:

5a0d60ba74889_.thumb.jpg.c09dd1297fe03cea6c4ad89d4f28df98.jpg

 

Власне я лише рекомендую спробувати, а користуватися чи ні, нехай кожен вирішую сам.

Link to comment
Share on other sites

Нещодавно проводив експеримент на прохання свого товариша танкіста: спробував склеїти за допомогою тамії та етилацетату літнік з якогось дикого пластику (мабуть, до полістиролу додали якусь гадость, або тупо повторна переплавка була). 
Звісно, тамія значно краще та глибше поплавила пластик, але пластик на стільки дикий, що довго не хотів з'єднуватися не дивлячись на власний рідкий стан. Врешті-врешт воно таки вхопилося, довелося довго тримати. 
Етилацетат теж прихопив цей пластик, але зона та швидкість розчинення була значно меншою, ніж у тамії.
На міцність перевірити забув, то ж користуючись нагодою, увечері перевірю, лежить вже тижнів чотири.

Link to comment
Share on other sites

Оце я задав питання!

Дуже цікава розмова вийшла, хтось поділився досвідом, порадою...

Для себе я взяв теж дещо цікавого, дякую Вам співрозмовники!

Тільки одне прохання - давайти жити дружньо.Сварок в країні  і  так хватає, а ще  є одна  на всіх спільна біда - війна.

p.s. Чи то на сайти Нової лінії, чи Епіцентру, але знайшов у продажу АЦЕТОН,якого я давно вже не бачив у вільному продажу.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...