Jump to content

Обговорення ГБ по БТТ на 2018 рік


Recommended Posts

Поки що без жорсткої прив'язки до окремого конфлікту. Будуємо все підряд, щоб популяризувати на килимках здохликовий розділ з БТТ :) Якщо набереться кворум, то розділимо й по категоріям, а кожний переможець кожної категорії отримає іменний килимок :) 

Link to comment
Share on other sites

Шось страшне коїться )))

Я вже роблю подарунковий Т-55А, сам танк вже пофарбований, зі змивками та двома фільтрами, але діорамка навколо нього тільки в закутках підсвідомості. :)

Хід будівництва освітлюю на власній сторінці в ФБ.

Що буду далі робити - одне величезне ХЗ.

Якщо щось надумаю до НР, спробую взяти участь, бо це для мене зовсім новеньке. :)

 

112.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тут такое дело - медленно зреет большой ГБ по Вьетнаму, в который хочется зазвать всех - и авиаторов, и танкистов. 

Если наберется кворум - поделить по номинациям. Кто что думает?

Link to comment
Share on other sites

15 минут назад, Tali сказал:

большой ГБ по Вьетнаму, в который хочется зазвать всех - и авиаторов, и танкистов

 

15 минут назад, Tali сказал:

наберется кворум - поделить по номинациям

+100500, а то бедные несчастные бронелюбители всё никак организоваться не в состоянии, хотя, по наблюдениям, брони на просторах интернетов строится в разы больше, чем летающей техники.

Link to comment
Share on other sites

10 годин назад, Genry сказав:

а то бедные несчастные бронелюбители всё никак организоваться не в состоянии

Бронелюбители, далеко не бедные и несчастные, неплохо организовываются и на других ресурсах (интернет велик:))

Тут задача стоит в том, что бы как то привить желание строить здесь:)

Link to comment
Share on other sites

Олексій, ідея непогана, але, краще все ж тематичні ГБ. И не має сенсу примушувата викладати будівництво лише тут, умови не ті;)

І приберіть п.1 правил, - що це за дурня, реєструватись у встановлені строки???  де ви цієї москалівщини нахопались - на скейлі?

Link to comment
Share on other sites

1 година назад, MARADER сказав:

Олексій, ідея непогана, але, краще все ж тематичні ГБ. И не має сенсу примушувата викладати будівництво лише тут, умови не ті;)

Важливо зрозуміти скільки народу дісно готові приймати участь. Розділ БТТ на цьому форумі не дуже популярний. Поки що без рамок та обмежень, щоб нагнати побільше учасників. А настіпні вже будуть досить тематичними, якщо Ви не від того :) 

1 година назад, MARADER сказав:

І приберіть п.1 правил, - що це за дурня, реєструватись у встановлені строки???  де ви цієї москалівщини нахопались - на скейлі?

Думав, дати людям час, щоб не лише визначитися з моделлю, а й дозволити придбати під ГБ кому необхідно. Дякую, що вказали на те. Тепер бачу, що має сенс долучення до ГБ в будь-який його час, а не завчасно.

Дуже дякую, @MARADER.

Link to comment
Share on other sites

8 годин назад, Dmitry Che сказав:

Питання:  З саморобною, видуманою технiкою можна?

Давайте, Дмитре. Чому б і ні?!

Можна й із вундервафе'46, наприклад... Але якщо щось геть фантастичне, то ХЗ :) 

Link to comment
Share on other sites

8 годин назад, Andrew_VD сказав:

Якщо щось надумаю до НР, спробую взяти участь, бо це для мене зовсім новеньке. :)

 

Супер. Будемо раді якнайбільшій кількості учасників. Тим паче, маю для переможців символічні подарунки :) 

Link to comment
Share on other sites

3 години назад, Tali сказав:

Тут такое дело - медленно зреет большой ГБ по Вьетнаму, в который хочется зазвать всех - и авиаторов, и танкистов. 

Если наберется кворум - поделить по номинациям. Кто что думает?

То можна буде в обох ГБ приймати участь. В цьому як техніка загалом, а у вашому тематичному як відповідна. Вперьод!

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, MARADER сказав:

И не має сенсу примушувата викладати будівництво лише тут, умови не ті;)

Ну ОК. Лише тут і на ФБ :) 

Виставляння на всих підряд форумах якось рагульно виглядає, як на мене. Чим більше на килимках ексклюзиву... Розділ БТТ й так дохлий...

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, Fokkerd21 сказав:

Я буду. Є дві розпочаті моделі (Студебекер - 1:35 ІСМ;  Pz.1 - 1:35 Звезда;). Потрібен лише  чарівний "пендель".:P 

 

Пендель не обіцяю, але в разі перемоги забезпечу печивком :) 

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, MARADER сказав:

І приберіть п.1 правил, - що це за дурня, реєструватись у встановлені строки???

Ще раз дяк за слушну пораду. Виправив :) 

Link to comment
Share on other sites

Дякую за довіру, але вписуватись в ГБ не ризикну... Тут з цією роботою-сім'єю неможливо нічого планувати. Але буду робити свої моделі і викладати тут, без ГБ, просто так... В планах добити велику діораму з МТЛБ-шками і гаубицею - і трохи відпочити, просто зібравши "Абрамс" від "Італері", навіть, можливо, без діорами... 

Link to comment
Share on other sites

@Aly, то можете сміливо записувати Абрамс до ГБ. А там навіть якщо не встигнеться в рамках ГБ, то все одно буде чудова підтримка.

Нікого не змушую, але головне розпочати :) Я теж давно не моделив на публіку, по більшій частині все в ничку на приватні замовлення... Але чомусь люблю я саме цей форум :wub:

Link to comment
Share on other sites

Бажаючі з паперовими моделями також можуть долучатися. Завдяки @Dmitry Che є навіть матеріальний приз для номінанта :) 

Якщо хтось випадково бажає віддати щось в призовий фонд, то для нас то буде лише в радість.

Дяка всім потенційним учасникам :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Ок, спасибо, посмотрим. Нюанс может быть в виде решетки: может быть сетка с квадратными ячейками, а могут быть круглые соты (вот в данном случае соты круглые). Но инфа полезная, проверим.
    • Lipton Он в пакетиках в виде пирамидок продается. там прям на коробке они нарисованьі.
    • Это какая марка чая? На будущее 
    • Что то я пропустил это. Ну у себя я делал примерно так. Спереди намечал отверстие иглой строго по центру. Потом растачивал сверлом от малого к большему. Наибольший диаметр сверла соответствует диаметру головки самонаведения. Посадочное место таким образом подготовлено. Далее делал саму головку. Для этого используя тоже самое сверло в качестве пробойника я делал сначала круглую основу из тонкого пластика, а потом саму головку из фольги-самоклейки. Ну а потом, как уже понятно, устанавливал всё это в посадочное место. Примерно так.
    • Еще хороший вариант, это пакетики для заварки чая, где они сделаны не из бумаги, а из своего рода сеточки. Я себе отложил парочку таких, хотя применять еще не доводилось.
×
×
  • Create New...