Jump to content

MINIART 1/35 Танк Т-60 з біштою від Т-30 (#35241)


Recommended Posts

Наступним в серії "клопів"/"світляків" від МініАрту засніжену Червону Сквєр "штурмує" легкий танк Т-60 з баштою від "родича" Т-30 :) 

Як завже, бездоганна якість пластику, повна коробка деталей, наборні траки, повний інтер'єр, травльонка... http://miniart-models.com/products/35241-t-60-t-30-turret-interior-kit/

MA35241.thumb.jpg.90afb0bc7ab72679ad31f4bf1c492f1d.jpgMA35241_04.thumb.jpg.29a9dd02f52514852a771fe383cc5fcc.jpg

MA35241_01.thumb.jpg.167ba60e4f739a84788fe8af441cb92d.jpgMA35241_02.thumb.jpg.b876fe8a65e1f2865e9d19aec8fb70d8.jpgMA35241_03.thumb.jpg.9c349cdaa9c2ed6a51f49ba299ba2e47.jpg

MA35241_05.thumb.jpg.8c043cde47d7bef563288cc8fb3cb68e.jpgMA35241_06.thumb.jpg.d0708088c40da3a72594b6bf07822f7b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Цікаво, а чи комерційно вигідно класти в набір відразу всі деталі на інші модифікації? А моделістам таке цікаво - купив коробку, а в ній уже всі серійні модифікації?

Link to comment
Share on other sites

На 70-ках у них траки ду-у-уже так собі. Я ставив металеві. Не знаю, як тут.    Кріплення полиць замінили з убогого пластику на травло - це плюс. 

Проблема №1 на 70-ках були катки. Так не від кого і не почув, чи виправили вони їх тут. ??? 

Мати всі варіанти в 1 коробці я не люблю. Ще одну модель з них не збереш, а купувати ще одну тільки через гарний малюнок і декі не хочеться. 

Link to comment
Share on other sites

@DanS, Т-70, Т-80, СУ-76 - моделі з попереднього етапу існування МініАрту. Нові моделі, починаючи з Т-44, просто прекрасні за якістю. Не побоюся їх порівняти з Драгоном :) 

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, DanS сказал:

Мати всі варіанти в 1 коробці я не люблю. Ще одну модель з них не збереш, а купувати ще одну тільки через гарний малюнок і декі не хочеться. 

Зато будет запас "в закромах". На крайняк можно кому-то подарить, и Вам скажут "спасибо".

Link to comment
Share on other sites

43 хвилин тому, Олексій Єременко сказано:

@DanS, Т-70, Т-80, СУ-76 - моделі з попереднього етапу існування МініАрту. Нові моделі, починаючи з Т-44, просто прекрасні за якістю. Не побоюся їх порівняти з Драгоном :) 

Я не говорю зараз про загальний рівень моделей і етапи існування МініАрту, я зауважив конкретні проблеми конкретної лінійки. І я не чув від колег, чи ці проблеми були вирішені.

47 хвилин тому, Dronych сказано:

Зато будет запас "в закромах". На крайняк можно кому-то подарить, и Вам скажут "спасибо".

Типу так, але якщо реально оцінити цінність таких запасів, то область їх застосування обмежується тільки цими моделями. Це ж не шанцевий інструмент для Панцерваффе  :D  

Link to comment
Share on other sites

1 година тому, DanS сказано:

І я не чув від колег, чи ці проблеми були вирішені.

Ви чекаєте, що виробник виправить проблеми давно зробленого набору?

Мав на увазі, що не до місця приплітати старий Т-70 до лінійки нових Т-60 :)

Link to comment
Share on other sites

11 хвилин тому, Олексій Єременко сказано:

Ви чекаєте, що виробник виправить проблеми давно зробленого набору?

Мав на увазі, що не до місця приплітати старий Т-70 до лінійки нових Т-60 :)

Поясню: Я не говорив про виправлення старих наборів Т-70. Оскільки катки дещо подібні в Т-60 і Т-70, я міг чисто гіпотетично припустити, що виробник міг зберегти старі катки і в нових наборах, як це практикують багато виробників. Якщо ви добре обізнані з новими наборами серії Т-60 і бачите, що катки там виправлені, достатньо було просто сказати  про це. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
В 15.10.2017 at 18:16, Олексій Єременко сказал:

Цікаво, а чи комерційно вигідно класти в набір відразу всі деталі на інші модифікації? А моделістам таке цікаво - купив коробку, а в ній уже всі серійні модифікації?

моделісту - не вигідно, бо тоді моделіст буде платити за всі модифікації, всі литники, що лежать у коробці, а також не буде мати вибіру по деколям. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...