Jump to content

Recommended Posts

Пропоную зробити на платформі, як на фото. Платформа легко робиться з листового пластику.
Тільки треба знайти матеріали по платформі. Якщо цікаво, напиши мені, я пошукаю.

Link to comment
Share on other sites

Поскольку я по образованию "железный дорожник", то могу с полной ответственностью сказать. Коллега  http://igor lysh

"задолбается"  воспроизводить подвагонное пространство, автосцепку. Самый гемор- это тележки. Откидные борта-это уже мелочь.

 

Цитата

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dronych said:

Поскольку я по образованию "железный дорожник", то могу с полной ответственностью сказать. Коллега  http://igor lysh

"задолбается"  воспроизводить подвагонное пространство, автосцепку. Самый гемор- это тележки. Откидные борта-это уже мелочь.

А вот я б заморочився. Можна піти пофоткати, в принципі. Нема там нічого сложного. Там знизу таврова балка в основі платформи, а сама тєлжка є в папері і можна легко запилити.

Link to comment
Share on other sites

13 часа назад, Tali сказал:

Нет у нас ветки по ЖД...

Так пожалуйста организуйте. Очень много моделистов влюблённых в ЖД. А темы для них на нашем сайте нет!

Link to comment
Share on other sites

Ігор, питання по колесам,- яку смолу плануєш купити і де? Питання в тому, що маю старий УРАЛ, хочу зробити на АТО "Кіборга", але одне колесо я втратив, та й у ІСМ вони не дуже, війшли. От ніяк не знайду, де взяти. Може якось разом замовимо - або Гусар, або поляків, або "за набої";)?

Link to comment
Share on other sites

В 17.10.2017 at 22:23, MARADER сказал:

Ігор, питання по колесам,- яку смолу плануєш купити і де? Питання в тому, що маю старий УРАЛ, хочу зробити на АТО "Кіборга", але одне колесо я втратив, та й у ІСМ вони не дуже, війшли. От ніяк не знайду, де взяти. Може якось разом замовимо - або Гусар, або поляків, або "за набої";)?

Вони й у Трампа ніякі. По колесам поки питання в повітрі. Буде залежати від моєї плетежездатності. ДЕФ, або Мініарт. В Москві більш 2000 фублів

 

Link to comment
Share on other sites

20 годин тому, igor lysh сказано:

Буде залежати від моєї плетежездібності. ДЕФ, або Мініарт. В Москві більш 2000 фублів

Так, фінансове питання зараз гостро стоїть, до того ще й зима наближається:(.

А от, цікаво - на УРАЛах ЗСУ резина від якого виробника стоїть?

Link to comment
Share on other sites

Всім привіт. На Уралах використовується шина ОИ-25 (при СССР виробник КАМА та Алтайський шинний комбінат), але Українська "Розява" також має таку позицію. На військових думаю "маде ін ЧЧЧП" (СССР), так би мовити із "нєпрікосновенних запасів".

Link to comment
Share on other sites

13 часа назад, hellcat79 сказал:

Всім привіт. На Уралах використовується шина ОИ-25 (при СССР виробник КАМА та Алтайський шинний комбінат), але Українська "Розява" також має таку позицію. На військових думаю "маде ін ЧЧЧП" (СССР), так би мовити із "нєпрікосновенних запасів".

Ага, якраз й планував взяти совітський варіянт

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"....Бо шини виходили з ладу дуже швидко, а списувати їх треба було за нормативами мирного часу, в акти технічного стану такі речі як "Ураження осколками снаряду" чи "підрив на міні" як причини дострокового виходу з ладу шин -  не впишеш, треба було в таких випадках додавати виписку з журналу ведення бойових дій, копію рапорту про пошкодження тощо. "       Можливо не в тему,але бісить ДЕБІЛІЗМ наших тупоголових хенералів.:angry:

Link to comment
Share on other sites

В 28.10.2017 at 13:07, Aly сказал:

Як людина, яка безпосередньо займалася в нашому автобаті забезпеченням автомобіліів запчастинами, у тому числі шинами, заявляю, що на УРАЛах (щоправда вантажних, не на "Градах") - ставилося все, що підходить за розміром. Бо шини виходили з ладу дуже швидко, а списувати їх треба було за нормативами мирного часу, в акти технічного стану такі речі як "Ураження осколками снаряду" чи "підрив на міні" як причини дострокового виходу з ладу шин -  не впишеш, треба було в таких випадках додавати виписку з журналу ведення бойових дій, копію рапорту про пошкодження тощо. Тому в більшості випадків шини купувалися б/у на місцевому шиномонтажі за волонтерські гроші або за гроші від злитої соляри. І там могло бути все, що завгодно (в основному ноунейм китайці, бо дешеві). До того ж машини, які приходили зі зберігання - вже мали такі потріскані шини просто від сонця і від відсутності належної обробки, що довго не бігали. "Урал" наші хлопці взагалі ненавиділи в якості "армійської вантажівки": бере мало, при цьому належним чином закріпити в кузові щось важко, бо низькі борти, керувати важко. Краще звичайних цивільних колхозних "КАМАЗів"-зерновозів, за їхніми словами, для підвезення боєприпасів нічого немає - високі борти, висока вантажопідйомність, і проїжджає майже як всюдохідний "Урал", принаймні проїжджає там, де може проїхати буксируєма артилерія. 

Звичайно, погоджуся з Вами, але я мав на увазі колеса на техніці з пунків (частин, баз) збереження. Я мав нагоду служити в одній з таких. Щоквартально на машинах (у нас переважно були Крази на дерев'яних копках) провертали колеса на чверть оберту. І гума була зроблена при радянському союзі.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...