Jump to content

МОЯ НОВАЯ КОРОБКА


Tolibass

Recommended Posts

3 часа назад, MARADER сказал:

Да, похоже что в твою коробку положили прозрачній литник от единички.

ОК (вернее - безобразие)).

Но как тогда согласовывается "правильный" фонарь (с плоским лобовым) с пулеметными крыльями ?

Link to comment
Share on other sites

В 07.07.2019 в 21:39, palanbor сказав:

 

Но как тогда согласовывается "правильный" фонарь (с плоским лобовым) с пулеметными крыльями ?

Я вот даже не знал что на ранних четверках другой фонарь.

Значит, или шпаклюем крылья,  или давим фонарь :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
25 хвилин назад, Gavrosh сказав:

БЛИН!!! Когда у нас в супермаркетах будут продавать модели?!!!

 

До речі, у Харкові "Ревел" дуже непогано представлений у дитячому магазині в ТЦ "Дафі", здається, 4-й поверх. І моделей багато різних масштабів, і фарби де-які, хоч і далеко не повна палітра.

Link to comment
Share on other sites

Та я про столиці мовчу! У Вас завжди з цим все ок (з 1988 вчився в Харкові,сам все бачив).

Коли у провінційних гіпер-супер-пупер маркетах :) таке буде? Вже навіть у магазинах іграшок пропали збірні моделі,яких  і не так густо було.

Щоб не оффтопити, викладу  і свій подарунок (син постарався).

Фото0069.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 часов назад, Bodik сказал:

Не можу не похвалитися.

IMG_20190822_172649.thumb.jpg.bec7efea3b8f22e20e3627487e63eb85.jpg

У мене на столі килимок модельний А2.Так твоя забавка навіть трохи більше!!! Де ти його зберігатимеш? Дружина тебе разом з ним на балкон вижене.А ні,так я тебе в нічліжці для безхатків поселю :)

Link to comment
Share on other sites

20 хвилин назад, Gavrosh сказав:

У мене на столі килимок модельний А2.Так твоя забавка навіть трохи більше!!! Де ти його зберігатимеш? Дружина тебе разом з ним на балкон вижене.А ні,так я тебе в нічліжці для безхатків поселю :)

Так я її тільки збиратиму, а далі вона до брата в офіс...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
2 часа назад, Fokkerd21 сказал:

і на здачу:P

a01087-flat.thumb.jpg.8b16de9d3a449924f64f2ad77955a561.jpg

Я би зі "здачі" почав : )

П.с. Читаючи велику статтю про Фоккера, з подивом дізнався, що він був бельгійцем. Взагалі, коли дізнаєшся про історію прототипа, якось проникаєшся, і з'являється більше наснаги для збирання моделі.

Link to comment
Share on other sites

10 хвилин назад, ВПК сказав:

Я би зі "здачі" почав : )

П.с. Читаючи велику статтю про Фоккера, з подивом дізнався, що він був бельгійцем. Взагалі, коли дізнаєшся про історію прототипа, якось проникаєшся, і з'являється більше наснаги для збирання моделі.

Це буде трішки пізніше. По ейндекерам у мене великі плани, і гора моделей (Fokker E.IV - 1:72 ІСМ;  Pfalz E.IV  - 1:72 ІСМ  +  купа деталей;  Fokker E.II  - 1:72 Airfix-3 шт, Fokker E.III  - 1:72 Airfix, Fokker E.III  - 1:72 Revell), ще едіка хочу трійку та четвірку.

Ентоні Фоккер був голандцем.

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, Bodik сказав:

Хороша покупка....

В даному журналі нема статті про модернізацію Су-24М в Україні??

Не знаю, ще не читав.

Link to comment
Share on other sites

8 минут назад, Fokkerd21 сказал:

Це буде трішки пізніше. По ейндекерам у мене великі плани, і гора моделей...

Ентоні Фоккер був голандцем.

Точно! : ) Хоча народився на острові Ява, який був тоді частиною голландської колонії - його батько володів кавовою плантацією.

6 квітня 2020 буде 130 років від дня його народження, можна невеличкий ГБ на форумі замутити з літаками тої епохи.

Link to comment
Share on other sites

26 хвилин назад, ВПК сказав:

...

6 квітня 2020 буде 130 років від дня його народження, можна невеличкий ГБ на форумі замутити з літаками тої епохи.

Я тільки ЗА!!!!

Link to comment
Share on other sites

Уважаемые коллеги! В одном киевском магазине на Петровке (каком - вслух говорить не будем :)  ) появились и были быстро куплены две модели - 1:144 B-1B 34th BS 'Thunderbirds'. Academy 12620. А вдруг счастливым покупателем был кто-то из форумчан, и он опишет что там внутри коробки? 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, sevev сказал:

Уважаемые коллеги! В одном киевском магазине на Петровке (каком - вслух говорить не будем :)  ) появились и были быстро куплены две модели - 1:144 B-1B 34th BS 'Thunderbirds'. Academy 12620. А вдруг счастливым покупателем был кто-то из форумчан, и он опишет что там внутри коробки? 

в сети полно обзоров и даже есть несколько видео

https://youtu.be/MrXqvqke2I8

 

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Violator сказав:

до кучи нехватает четверки от Mac distribution и тройки от Smer 😉

а я себе такое прикупил

WP_20190830_15_20_53_Pro.jpg

Шмер це перепак едіка.

А четвірку від мака не хоца, зовсім. 

М1с теж хоца, може зробите обзорчик, що в коробці? 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Да уж, підхід академічний до складання- якщо робити, то робити. Прям у стилі Валентина Мучічко 😁До речі, він на фейсбуці вже виходить на фінал зі своїм BV138. Почав обклеювати фольгою.
    • З поверненням. Хай все буде добре!
    • DimaADA, Sarmat - дякую!  Sarmat, РН с двох частин збирається - в одної зробив ножем паз на товщину міді та вклеїв суперклеєм. А якщо ти про білу детальку – це заготовка під хвостовий ліхтар – просто шматочок пластикового круглого профілю – зробив V-образний паз та приклеїв звичайним клеєм. А 
    • С возвращением!👏 Просто поражаюсь, как у людей так аккуратно получаются такие тонкие работы. Мне приходится маскировать все грунтом и покраской  А вот ту маленькую детальку на краю РН как крепил?
    • Это по сути ультраглянцевый лак типа Футуры, шагрень хоть и осталась, но поверхность стала заметно более гладкой, и смывка хорошо растекалась.
×
×
  • Create New...