Jump to content
Apple

Dassault Rafale C Hobby Boss 1/72

Recommended Posts

Думается мне, что грунт просядет. 

А насчет деки - до конца турнира 8 месяцев. Думаю, успеют ))

Народ питання по пілонам крайніх на крилах. Китайці на пілон в інструкції  пропонують чіпити деталь B15,В7 і на них ракети Mica і не зрозумілу мені ракету як варіант В19,  на реальних пілонах таких деталей ( B15,В7) не бачу. Китайці знов щось нафантазували, чи деталь кріпиться тільки для невідомої мені ракети!?

2_pwrangshion.jpg

Пілон.jpg

Попрацював з кріслом. Китайці і тут накосячили, з заді все дзеркально (білий балон має бути зправа, синій так само), синій переставив розвернув і розсверлив отвір. Зробив привязні  ремені з Тамієвського скотчу і ручку катапультування. Замовив деку від Аутентік.

20170114_202610-1.jpg

Урааааа приїхали деки! В Автентіка бачу вже за традицію щоб великіі плахти були з тріщинами (зірка і кольора прапора для Норман неман потріскані). 

35888328.jpg

Було в пана час і натхнення.

Зібрав до купи сопла, стінки звичайно що товстуваті, але через кльоп не хотів їх зточувати.

20170205_222701.jpg

Прийдеться ще зточити припливи під якусь дренажну трубку яка є на М-ці. (спочатку думав просто зашпаклювати, але подивився фотки і не найшов цих припливів). 

20170205_222641.jpg

І походу китайці знов датчиками начудили.

20170205_225228_1.jpgrafale_c_113-ge_068_of_171.jpg

Декалі буду використовувати дві, однозначно напис на кіл ARMEE DE L' AIR буде від Автентіка бо там правильна відстань між буквами

і 20170205_191934.jpg

Так як фонарь на прототипі жовтуватий, то виріший я і на моделі зажовтити. На роботі попробував змішати фарбу від струйного принтера з Футурою, дослід виявився вдалим, але фарба від принтера дуже текуча і викапує через голку тому хто буде пробувати робити таке будьте обережні. А от тепер нюанс, футурою завжди покривав моделі перед змивкою з аера декілька раз, була трохи шагрень (кажуть що якщо лакувати пензлем поверхня буде гладкою, поробую) і після накладання масок з широкого тамієвького скотчу залишались сліди, які впринципі не було видно після покривання матовим лаком, а фонарь то має бути глянцевим і як тут бути!?

35984816.jpg

4 часа назад, Apple сказал:

оті попробував змішати фарбу від струйного принтера з футурою

Делал подобные опыты и вполне удачно. Только чернила надо брать от принтеров Epson - они быстросохнущие и весьма насыщенные - буквально полкапли надо.

13 hours ago, Apple said:

Впринципі фарба з Епсона, але не оригінальна з системи НПЧ.

Там фарба двох типів, пігментна і непігментна. Треба дивитися. А взагалі, краще зайти до знайомих сервісників і набадяжити прямо в них.

Фарба WWM E 82/y, попробував намочити вчорашні плями на папері, мажиться значить непігментні. Буду в дома в батьків гляну на свій старий Епсон може залишились старі оригінальні катриджі. 

15 minutes ago, Apple said:

Фарба WWM E 82/y, попробував намочити вчорашні плями на папері, мажиться значить непігментні. Буду в дома в батьків гляну на свій старий Епсон може залишились старі оригінальні катриджі. 

Є ще один нюанс. Перш ніж бадяжити, треба пам’ятати, що там має бути не чистий жовтий, а тепло-жовтий. Тобто треба бадяжити, так на вскидку, 3-4 каплі живтого і 1 каплю мадженти. Ну або міняти пропорцію. Методом тика, звичайно-ж.

Короче це сєкас.

На обычной бумаге после хорошего смачивания будут мазаться любые чернила: как пигментные, так и водорастворимые. Если говорить о фотопечати, то гарантию сохранности даёт только применение фотобумаги со специальным покрытием, впитывающим и удерживающим краситель. Выгоранию на солнце подвержено, имхо, всё :rolleyes:. Я делал золотистый лак, добавив буквально полкапли водорастворимых желтых чернил в примерно 4-5мл лака. По опыту многое зависит именно от лака. Лучше всего у меня получилось с Vallejo, хуже всего - с "Хоббималятко". К сожалению, показать результат не могу, так как делал F-22 в подарок товарищу. Кстати, черную краску под аэрограф уже некоторое время делаю из черных водорастворимых чернил для Epson. Главное - не перелить чернил, и брать хороший лак. Пример ниже:

58abf71485b35_Me110EHobbeBoss.thumb.jpg.67133b40deb529759df4014bc7ea935b.jpg

За 3,5 года на полке за стеклом модель не выгорела :)

22 часа назад, pentagonschik сказал:

черную краску под аэрограф уже некоторое время делаю из черных водорастворимых чернил для Epson. Главное - не перелить чернил, и брать хороший лак. Пример ниже:

58abf71485b35_Me110EHobbeBoss.thumb.jpg.67133b40deb529759df4014bc7ea935b.jpg

ЛКП смотрится на пять !

Про тонировку я же, вроде, советовал спросить Игоря @Seversky - он на своей Цапле великолепно затонировал фонарь...

/или это в другой ветке было?../

В 21.02.2017 at 10:20, pentagonschik сказал:

Пример ниже:

Скажите, пожалуйста, что это? Не люблю за то, что на крыльях оно несимметрично, с одной стороны. :unsure: 

58abf71395490_Me110EHobbeBoss.jpg.92a2e8364848dfc27a57293929146e94.jpg

34 минуты назад, Кириешка сказал:

Скажите, пожалуйста, что это?

Это - ПВД. Приёмник воздушного давления. Он же - трубка Пито. Предназначен для определения скорости самолёта.