Jump to content

Airfix 1/72 В-25C/D Mitchell – обсуждение модели


Tali

Recommended Posts

6 хвилин назад, Олексій Єременко сказав:

 

І це єдиний офіційний представник компанії в Україні... :( 

Больше нет желающих или есть какие то проблема, отчего он один?

Link to comment
Share on other sites

15 хвилин назад, LansVVS сказав:

Больше нет желающих или есть какие то проблема, отчего он один?

Якби ж знати...

От на китайців два-три постачальники є. Більш-менш регулярно возять. Хоча дочекатися цікаву новинку (Оплота в 35-ому) - ціла мелодрама з декількома перенесеннями надходжень, а потім повним розпродажем, що й не всім магазинам дістається...

А чому так з фіксом? Навіть не уявляю....

Домовленість між виробником та дилером - в Україну нікому, крім мене не даєте. А дилер погано справляється з обов'язком перед вітчизняним споживачем... А може, сам Аірфікс навмисне "ігнорує" "нецікаві" ринки...

Версій безліч, але правду знає обмежене коло людей...

Link to comment
Share on other sites

Навіть цей же Мітчелл... Ми замовляємо по одній ціні, а привозять значно дорожче з тезою "хочеш бери так, не хочеш - не бери"...

Мав коштувати 903 грн, а в підсумку по накладних виліз в 1015 грн.

Незручно перед покупцями та колегами по хобі...

:( 

Link to comment
Share on other sites

26 хвилин назад, Олексій Єременко сказав:

 

Незручно перед покупцями та колегами по хобі...

:( 

Мене зупинила не ціна (я на це плювать хотів!), де за ніч другий Мітчелл дівся?! Мені потрібно ДВА!

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Сергій Фляшко сказав:

Мене зупинила не ціна (я на це плювать хотів!), де за ніч другий Мітчелл дівся?! Мені потрібно ДВА!

Серега, чего ты как маленький! Еще привезут! И не один, и не два. Или ты прям сейчас оба собираешься собирать? И даже не станешь ждать моей декали с тетками на него? Чтоб потом рассказывать, какой я змий, что выпустил декаль после того, как ты уже собрал модель? Так что ли? До конца года декаль будет. Думаю, и модель до этого момента тоже привезут. Так что отстань от Алексея и не гноби его попусту! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да оно мне как "зайцу - геометрия" что б кого-то гнобить! Мне нужны были два, вечером они были, ночью один ушел... На этом - все, заказ удален, модели куплены в другом магазине.

Link to comment
Share on other sites

Ого. Ого-го. "Штуцер" в прайс для магазина - это серьезно. Сколько он тогда будет для покупателей?

Хм... А Хася делает C/D, кстати? Может проще по комиссионным поискать...

Ну и, разумеется, счастливые обладатели - может сделаете обзор пластика, если уже поймали такую птичку?

Со всей скрупулезностью и пристрастием, так сказать.

Link to comment
Share on other sites

1 хвилину назад, Маки сказав:

Ого. Ого-го. "Штуцер" в прайс для магазина - это серьезно. Сколько он тогда будет для покупателей?

"Штуцер" то для покупців уже)

Link to comment
Share on other sites

21 хвилину назад, Маки сказав:

Ого. Ого-го. "Штуцер" в прайс для магазина - это серьезно. Сколько он тогда будет для покупателей?

Не мое дело критиковать ценообразование, но... Короче: с Ханнантса + доставка! = практически столько же.

23 хвилини назад, Маки сказав:

Хм... А Хася делает C/D, кстати? Может проще по комиссионным поискать...

Не делает. C/D есть у Итала (их еще Bilek перепаковывал), но я его не рекомендую категорически!

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, Сергій Фляшко сказав:

Да оно мне как "зайцу - геометрия" что б кого-то гнобить! Мне нужны были два, вечером они были, ночью один ушел... На этом - все, заказ удален, модели куплены в другом магазине.

У-у-у-у, ты какой обидчивый! Ну, подождал бы пару месяцев, было б тебе все. Чего ты кипятишься? Ну, Ханнантс, значит Ханнантс, дело хозяйское. Обычным моделистов диспетчеров не понять! :lol:

Link to comment
Share on other sites

10 хвилин назад, foxbot сказав:

У-у-у-у, ты какой обидчивый! Ну, подождал бы пару месяцев, было б тебе все. Чего ты кипятишься? Ну, Ханнантс, значит Ханнантс, дело хозяйское. 

Саша, не заставляй меня ругаться нехорошими словами! Если тебе нужно НЕСКОЛЬКО штук одного и того же товара, ты покупаешь одну штуку в одном магазине, а другую в другом? Или просто идешь в ДРУГОЙ магазин? И если тебе хочется (или нужно) ЭТО сейчас - ты ждешь пару месяцев? 

И причем тут какая-то обида?.. 

 

Link to comment
Share on other sites

11 хвилину назад, Сергій Фляшко сказав:

Саша, не заставляй меня ругаться нехорошими словами! Если тебе нужно НЕСКОЛЬКО штук одного и того же товара, ты покупаешь одну штуку в одном магазине, а другую в другом? Или просто идешь в ДРУГОЙ магазин? И если тебе хочется (или нужно) ЭТО сейчас - ты ждешь пару месяцев? 

И причем тут какая-то обида?.. 

Это тема не для этой темы, потому обсудим как-нибудь в другой раз за рюмкой чаю. Просто не будь слишком серьезным и обращай внимание на то, что я для чего-то ставлю смайлики. :D

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Сергій Фляшко сказал:

Не мое дело критиковать ценообразование, но... Короче: с Ханнантса + доставка! = практически столько же.

 

Да, мля, бизнес по-нашенски... Пинзес полный...

Link to comment
Share on other sites

6 часов назад, Олексій Єременко сказал:

...Незручно перед покупцями та колегами по хобі... :( 

Та що ж ми, не розуміємо?  Ліки та продукти без попереджень кожний тиждень дорожчають....

А на здачу купуються модельки. :)

Link to comment
Share on other sites

2 минуты назад, Олексій Єременко сказал:

Так. Адин паследній штук. :) 

Тогда мну не понял за что тут шумел адын большой дядя из Броварофф? :blink:

Чи это первый и последний экземпляр? :P

Link to comment
Share on other sites

Олексій Єременко  - а чому у нас немає ділера Ревелла іншого, ніж гівняний(іншого слова не маю - заміна двох дорогих бракованих моделей триває півтора року) парітет?  Японців хто возить? Де ділери американських виробників? Китайців возять усе рідше і далеко не всі новинки. Оптова закупівля - то чималі заморожені гроші і відкладений на незрозумілий час прибуток. А тому  твої претензії до Світлані вважаю капризами.  Фікс, до речі, новинки розподіляє у пропорції до важливості ринків ( з їхньої точки зору) і об'ємів попередніх закупівель. Тому виконують заявки нашого ділера  не у повному обїємі стосовно очікуваних новинок. Український модельний ринок - ніякий. Жалюгідний у нас внутрішній ринок. Бо моделі за 20-30 баксів купують тільки моделісти, яких небагато. І тому у перших поставках новинка до нас попадає у мізерних кількостях, наступна поставка - значно обємніша.   Ви ж не купуєте тарними ящиками, а поштучно. І оплачуєте по факту( як і я). У прайс вказана кількість, що не була оплачена наперед. Про ціну - не хочу говорити, але нагадаю просадку гривні проти фунта за час з останнього приїзду Фікса. І націнки у всіх продавців різні. За кордоном діють зовсім інші закони ринку, інший рівень доходу, і зовсім інша схема взаємодії постачальника і продавця. Так у Штатах і багатьох інших країнах торговля отримує товар з відстрочкою у 90 днів. Але продавець має в цей час доступ до грошей під банківську гарантію. І виясняють хто кому скільки винен - не торговці. а їхні банки. Та й в усьому світі цей бізнес не на підйомі. Хай китайські каталоги нікого не вводять в оману. Там є державна підтримка  бізнесу, заточеного на експорт. При тому - тиражі реально малі. Я вже писав - що планку для запуску проекту на свій новий  Ф-14 Томкет в 48 -му АМК  встановив у 5000 штук, на всі 7 млрд жителів планети. Колись, а саме у середині 90-х,  перший тираж був від 20 000 до 40 000 штук у Ревелла, наприклад.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...