Jump to content

Модели, запчасти, декали....


Watson

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Доброго дня.

Реактиви зовсім не моя тема, але от дуже хочу три літаки в колекцію: Тандерчіф, Фантом та Вуду на В'єтнамську війну. І от здійснилася "мрія ідіота" - подарували мені старенький F-4 Fantom від Fujimi (провів консультацію з людиною зі знанням справи, на крилах є "напливи", тож пізня версія, але яка саме?). Тільки сам пластик і той не зовсім комплектний. Відсутні: щитки основного шассі, дюзи двигунів, декаль, все з кокпіту за виключенням самої ванни.

Хто має в лишках необхідне мені, придбаю за адекватні гроші чи проведу обмін на щось із своєї комірчинки хом'яка.

З повагою.

Link to comment
Share on other sites

13 минуты назад, Watson сказал:

Доброго дня.

Реактиви зовсім не моя тема, але от дуже хочу три літаки в колекцію: Тандерчіф, Фантом та Вуду на В'єтнамську війну. І от здійснилася "мрія ідіота" - подарували мені старенький F-4 Fantom від Fujimi (провів консультацію з людиною зі знанням справи, на крилах є "напливи", тож пізня версія, але яка саме?). Тільки сам пластик і той не зовсім комплектний. Відсутні: щитки основного шассі, дюзи двигунів, декаль, все з кокпіту за виключенням самої ванни.

Хто має в лишках необхідне мені, придбаю за адекватні гроші чи проведу обмін на щось із своєї комірчинки хом'яка.

З повагою.

Олександр, як що є інструкція, то виділить на ній того чого не маєте і скиньте сюди для наглядності. Щось точно є (як пам'ятаю - щитки основних, від Італа). Ще потрібно глянути. Самого планера з кабіною не маю вже. 

П.С. Якщо ви маєте в себе F-4E (піздній) або схожого на німця F-4F - то вони попали у Вьетнам, точніше у Тайланд, кажись у 1973-1974 роках тільки.

Link to comment
Share on other sites

16 минут назад, Watson сказал:

Кольором виділив чого немає точно

 

Ну що, крісла - є пара від Хасі! Щитки основних колес - гляну ще раз, но точно бачив. Ракети....чи не краще взяти від Хасі з набору? Повинні також бути. Все від старого Італа. Олександр, сьогодні/завтра відпишусь вам. Тай на кабіну, як пам'ятаю, що є ще типа "універсальний комплект" травла зайвий. Гляну.

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, MadDog сказав:

Ну що, крісла - є пара від Хасі! Щитки основних колес - гляну ще раз, но точно бачив. Ракети....чи не краще взяти від Хасі з набору? Повинні також бути. Все від старого Італа. Олександр, сьогодні/завтра відпишусь вам. Тай на кабіну, як пам'ятаю, що є ще типа "універсальний комплект" травла зайвий. Гляну.

Дякую, буду чекати.

Link to comment
Share on other sites

Переглянув уважно пакетик із детальками до Фантому і виявив ще одну халепу - відсутність колес основного шассі, тож і ці деталі у розшуку.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Watson сказал:

Переглянув уважно пакетик із детальками до Фантому і виявив ще одну халепу - відсутність колес основного шассі, тож і ці деталі у розшуку.

у хаси и колеса разные идут в наборах. Ищи того, кто делал/будет делать с узкими шинами - у него точно широкие окажутся лишними

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Watson сказал:

Переглянув уважно пакетик із детальками до Фантому і виявив ще одну халепу - відсутність колес основного шассі, тож і ці деталі у розшуку.

Олександр, і це питання вирішемо з Вами. Є і такі колеса! :-) Дайте трохи часу. Відпишусь.

Link to comment
Share on other sites

Олександр, я перепрошую! Так, а який саме у Вас Фантік? Е  чи S. Бо по iнструкції у вас морський схоже, а не USAF-довгоносий(я про нього з початку писав). Як що S - то він, нажаль, у В'єтнам не попав... Але з деталюхами підсоблю трохи)

Link to comment
Share on other sites

10 годин назад, MadDog сказав:

Олександр, я перепрошую! Так, а який саме у Вас Фантік? Е  чи S. Бо по iнструкції у вас морський схоже, а не USAF-довгоносий(я про нього з початку писав). Як що S - то він, нажаль, у В'єтнам не попав... Але з деталюхами підсоблю трохи)

Два вечори провів на читання всього, що мав в бібліотеці по Фантомах і дійшов висновку, що в мене пластик на модифікацію "Е" (з низу носа контейнер під 6-ти ствольну гармату Вулкан).

Link to comment
Share on other sites

27 минут назад, Watson сказал:

Два вечори провів на читання всього, що мав в бібліотеці по Фантомах і дійшов висновку, що в мене пластик на модифікацію "Е" (з низу носа контейнер під 6-ти ствольну гармату Вулкан).

То добре! Тоді готуємо на Е все.

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, MadDog сказал:

То добре! Тоді готуємо на Е все.

еще бы определиться с предкрылками (обычные отгибаемые вниз носы или слоты ?) и самой пушкой (короткая / длинная ?)

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, palanbor сказал:

еще бы определиться с предкрылками (обычные отгибаемые вниз носы или слоты ?) и самой пушкой (короткая / длинная ?)

Как понял, что там слоты, т.е. поздний Е. Ну и пушка там длинная должна быть. Фудж давал два вида, насколько помню.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Куплю декалі (варіанти з декалі) в 1/72 на Фантоми F-4E (з пізньою механізацією крила та системою TISEO) та F-4J на період В'єтнаму. Також потрібна "технічка".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Шановне панство, можливо хтось таки має нехай не цілу декаль, а якісь обрізки з них  в 1/72 на Фантоми F-4E (з пізньою механізацією крила та системою TISEO) та F-4J на період В'єтнаму. Особливо потрібна "технічка" та два зовнішніх підвісних баки.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Куплю (обміняю на щось потрібне Вам) варіанти декалей в 1/72 на:

1.Глостер Гладіатор ВПС Фінляндії

2.Р-51D Мустанг Тихоокеанський ТВД, та якщо ще й Пін Апом...

3.Р-40F з довгим фюзеляжем

4..Р-47D Тандерболт (разорбек) Тихоокеанський ТВД, в "дюралі" та якщо ще й Пін Апом...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Добрый день всем. 

Ищу пару недостающих деталей в 72-м масштабе:


1. Колесо на Як-7
2. Деталь подфюзеляжного фонаря для Ю-88А-4 фирмы "Звезда", там где задний стрелок лежит. Или аналогичную другого производителя, я не знаю как у других, может получится полностью заменить. Фото необходимой детальки прилагается.

фонарь 3.jpg

фонарь.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...